Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Féltek a háborútól?

Féltek a háborútól?

Figyelt kérdés

Én rettegek. Semmilyen politikai kérdést nem szeretnék ebből csinálni. Én semleges vagyok.

Szimplán csak azt látom, néhány olyan nagyhatalmi vezető kezében vannak most a dolgok, hogy én nagyon félek.


2022. febr. 27. 19:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Igen
2022. febr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Neked sem kell, gyorsan vége lesz.
2022. febr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
igen, aki nem az kamuzik, hogy tököslegénynek mutassa magát 😀
2022. febr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Én nem. Nagyon sajnálom a történteket, de nem félek. Lesz, ami lesz. Nem tudom befolyásolni. Élem az életem, amíg lehet és nem hagyom hogy áthassa ez a fajta félelem.
2022. febr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
2es legyen igazad🙏
2022. febr. 27. 19:45
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem félek. Inkább düh, vagy valami tehetetlenség ez. Miért? Mert megint (mint mindig) az átlag ember fizeti meg a lóvés politikusok baromságait.
2022. febr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
98%
#4-es És nem akarok "tökös legénynek" tűnni. Ráérek akkor felni, amikor már itt lesz. Mind emellett nagyon sajnálom a történteket és igyekszem segíteni, ahogy tudok.
2022. febr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
98%

Nem félni kell, hanem felkészülni! Putyinék már évek óta készítik fel a társadalmukat. [link]


"Legjobb a rizs és a húskonzerv, azok 12 évig elállnak. A hal csak 2 évig."


vegyél ki egy hét szabit, vásárolj be és irány messze vidékre egy kis falu. Minél messzebb vagy a Fővárostól annál messzebb az atomtól.

2022. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem mert ez várható volt, és senki ne gondolja azt hogy a mai térkép ugyanúgy fog kinézni 50-100 év múlva is.

A fene nagy gazdaságba, iparosodásba, technikai fejlődésbe előbb utóbb ütközések lesznek, és az érezheti lesz a valóságban is pillanatok alatt.

Ha nem lenne fenyegetettség a világon, akkor mi szükség van fegyver fejlesztésekre? Drogháborúkat meg lehet oldani elavultabb technikával is még manapság, de a kartelleknek is minél jobb fegyverek kellenek.

2022. febr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
8, és veszel nekem vidéken házat, vagy csövezzek a két raklapnyi rizsemmel és húskonzervemmel szeged külvárosában?🤣
2022. febr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!