Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Normális hogy ennyire rettegek...

Normális hogy ennyire rettegek a háborútol?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, lány.

Eddig nem igazán érdekelt se a politika se az hogy külföldön éppen mi történik de pár napja miota kilottek az első bombát borzasztoan felek, hogy itt is lesz jövője, hogy a Csernobilt is belebomazzak és mind meghalunk. Az egyetemen az órákon is ezen járt ma az agyam, folyanat a netet frissítettem új hírek miatt.


Ugy érzem teljesen kikeszultem ettől, borzasztoan felek hogy ide is eler és elkezdodik a 3.vh, nem akarok senkit elvesziteni magam körül, teljesen kivagyok.


Barátommal is osszevesztem ez miatt, most kitalált programot hétvégére hogy elterelje a figyelmemet, de csapból is ez folyik, nagyon felek:(



2022. febr. 25. 21:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
68%
Ez már nem normális
2022. febr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
70%
Nem normális.
2022. febr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
65%
Menjél Svájcba.
2022. febr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Igazabol ez tegnap kezdődött, bementem az egyetemre és erről szólt minden, azelőtt nem is tudtam mi történik, sőt engem azelőtt se érdekelt pedig nemzetközi tanulmanyokat tanulok, de erről nem is volt szó.


Mindegy én hittem benne, hogy nem lesz háború és mélységesen lesokkolt.


Esetleg valami ötlet amivel jobb kedvre tudnám magam deríteni es nem ezen kattogni egesz este?

2022. febr. 25. 21:38
 5/28 anonim válasza:
62%
Miért nem az? Egyáltalán nincs kevés esély a 3.vh-ra. Tehát jogos lehet a félelem bár hogy ennyire az szerintem sem. Ennyire azért ne félj.
2022. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
29%
Most az usa külügyminisztere azt mondta hogy az oroszok nem állnak meg a határon és ide Magyarországra is eljönnek
2022. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%

Tanuljál aztán nem fogsz félni, kezdetnek ajánlom a 20-21. század történelmét, Kissinger :Diplomácia művét, hallgass bele pár Nógrádi György interjúba is.

Aztán amikor kezd össze állni a kép, ráfogsz jönni, hogy Magyarországnak semmilyen bántódása nem fog esni és semmilyen világháború sem lesz.

2022. febr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Részben normális, mivel új helyzet. Hagyd a híreket, inkább élvezd az életet, legyél minél többet a családoddal.


Benne vagyunk a Natoban, ne félj.

2022. febr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
27%

Simán lehet ebből 3 világháború.mjnden ismerősöm ezt mondja és ők is rettegnek.


A covid eleve mentálisan megroggyanrotta a világ társadalmat, most meg ez a háború hat nem csoda ha az emberek már idegileg is trottyon vannak.

2022. febr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%

Meg kell értenetek hogy világháború akkor lenne ha Amerika és Kína illetve Európa is mozgósítana, ki ennek ki annak az oldalára állna.


Ezek csak sima háborúk, a Délszláv háború idején volt is egy rakéta támadás ami átjött a magyar oldalra van aki szerint provokáció miatt, mások csak arra gondoltak hogy elnézték a célpontot.



Nőként te szabadon mehetsz dél-amerikába is ha arra kerülne a sor.

2022. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!