Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mennyire kell tartani az...

Mennyire kell tartani az orosz-ukrán háborútól?

Figyelt kérdés
Lehet belőle bajunk? Kell félni?
2022. febr. 24. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Ukrán menekültek, megnövekedett benzin árak, most az árstopp miatt esetleges hiány. Gazdasági okok stb.


Attól hogy az oroszok megtamadjanak minket nem hiszem hogy tartani kéne. NATO-hoz és az EU-hoz tartozunk.

2022. febr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kell e félni azt nem tudom, de én félek.
2022. febr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hajnal 4 órakor kezdődött, én már 6 órakor buktam rajta.
2022. febr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Nekünk az lenne idahaza jó,ha ez a konfliktus nagyon gyorsan véget érne,mert az elhúzódása beláthatatlan következményekkel fog járni.Infláció,olajár növekedés,gazdasági visszaesés,élelmiszer ellátás akadozása,egyszóval teljes gazdasági összeomlás sem kizárt.

Másként mondva az egész Európai Uniónak az lenne a jó ha Ukrajna gyorsan letenné a fegyvert.Tudom szörnyű ezt kimondani,de mindenkinek ez lenne a legjobb.

2022. febr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Elég sok. Például a kenyér, amit a boltba veszel az 10x áron lesz, ahogy rengeteg más termék is. Üzemanyag elfog fogyni és nem fog jönni, jövőre már gáz se lesz, ha így haladunk...
2022. febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Oroszország nagyon jól felkészülhetett erre az akcióra.Nem nagyon érdekli őket most semmi,mert az Ukrán vezetés állandó fenyegetést jelen a számukra.Hallgatólag Kína is támogatja Putyint.

A fő cél a vezetés megbuktatása lehet,az országot úgy tűnik nem akarják egyébként megszállni.

Ezek a napok sorsdöntőek lesznek,mert ha gyorsan sikerük a legfontosabb célokat az oroszoknak elérni,akkor nem szélesedik ki a háború,és nem terjed ki a határok térségére,ami már nekünk sem lenne kívánatos. Itta fő veszély az elhúzódás lehet,ami nagyon sok beláthatatlan helyzetet okozhat Európában,és akkor már nem az lesz a fontos hogy hány darab elektromos autót fognak a cégek eladni,hanem hogy lesz-e kaja az üzletekbe.

Nehéz idők jöhetnek,ami már majd 70 éve nem volt Európában.

2022. febr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Ukrán menekültek"


Miért baj, hogy idejönnek? Én sajnálom őket

2022. febr. 24. 18:20
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

7.Nem baj,de az ellátásuk okozhat fejtörést,ahogy a törököknek is a kisázsiai menekülttömeg ellátása nem egyszerű.

Nyár jön az jó,majd itt is lesznek sátortáborok,mint 2015 őszén.

Ez is egyfajta migráció,csak most másfelől kapjuk,mert mozgásban van a világ,ami sosem volt statikus,bárki is bármit mondott erről.Lehet ez a természetes?

2022. febr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!