Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem tudom sajnálni az ukránoka...

Nem tudom sajnálni az ukránokat. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Figyelembe véve a korábbi magyarellenes dolgaikat az utóbbi években.

2022. febr. 24. 16:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
13%
Nem hogy sajnálni nem kell őket de már régen kellene hadbavonulni ellenük.
2022. febr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Az egyes ukrán embereket tudom sajnálni, de a rezsimet nem.
2022. febr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Nyugodtan kiutazhatsz hozzájuk, hogy ezt a szemükbe mondd. Csak éld túl addig.
2022. febr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
A rezsimet én sem sajnálom, csak az embereket, és főleg a több millió gyereket, akiknek ezt kell nézniük. Minden háború legnagyobb vesztesei a gyerekek. Ezt lefosod addig amíg nincs gyereked...
2022. febr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
2 - Így van, ahogy te írtad! Ha a háborút politikusok vívnák, bánná a fene, ha agyon lövik egymást a fronton... Csakhogy az ő háborújukat a társadalom tagjai vívják, sok esetben civiláldozatokkal.
2022. febr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%

Ez annak következménye, ahogy a kisebbségeikkel (nem "á kisebbsíggel", hanem a nemzeti kisebbségekkel) bántak. Az ukránok a legundorítóbbak a témában, a kinti magyarokat is szopatják, ahol tudják. Valamilyen szinten megérdemlik.


Remélhetőleg az összes katonai létesítményüket lezúzzák 2 nap alatt aztán vége a csatának, az amcsik és Európa meg keménykednek egyet, hogy "ú nem lesz fotszi a ruszkiknál, úúúúhhúhúhúhúhhú, mekkora bünti!!!!"

2022. febr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

Ukrán nők nagyon szépek. Szomorú, hogy oroszok háborúznak az oroszokkal.

Hájas Amerikaiak most 300 kg-ról 400-ra fognak puffadni a TV előtt. Eleszik az ételt.

2022. febr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
98%
Érthető ez, kérdező, csak minden háborúnak a civilek, az ártatlanok a legnagyobb vesztesei, áldozatai.
2022. febr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Mindenkinek szíve joga eldonteni hogy kit sajnál és kit nem, szerencsére nem rajtunk múlik.


En sajnálom őket, főleg akik nem tudnak hova menni, mint az idős nénik a TVbe, és a katonákat akiket már lelottek, egész életükbe azért dolgoztak ami most kárba fog veszni.


Nem ertem mi az életért nem elég nekik az a baszott nagy Oroszország, teljesen rosszul vagyok putyintol és az elmebeteg otleteitol, remélem rendeződik az ukránok sorsa.

2022. febr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
21%

9.


Nem tudom mennyire tűnik fel, de csak azt a két régiót foglalták el, ahol orosz többség van, és akikkel elég szarul bántak az ukránok. Az ott kínlódó idős nénik meg gyerekek számítanak? A kárpátaljai magyarok történetei alapján az ukránok nagyon rosszul bánnak a kisebbségeikkel. Ezen felül csak katonai létesítményeket támadnak, nyilván hibahatárral, pár találat mellémegy és akkor civil épület sérül meg, sajnos.


De civil áldozat úgy olvasom, hogy még nincs, katonákból is csak valami 7, ami egy nagyobb csatához képest kevés. Persze akiket érint, azoknak rossz, de ez meg a világ rendje, sajnos.

2022. febr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!