Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kit támogatsz? Az oroszokat...

Kit támogatsz? Az oroszokat vagy az ukránokat?

Figyelt kérdés
2022. febr. 24. 12:19
A kérdező szavazást indított:
Oroszokat
Ukránokat
32 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
99%
A békét.
2022. febr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyes válaszolóval vagyok. Legyen béke!
2022. febr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nyilván a békét szeretné az emberek 90%-a, de a kérdésem nem erről szól.
2022. febr. 24. 12:29
 4/11 anonim ***** válasza:
9%
Az orosz hegemóniát.
2022. febr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Akkor azt hogy az oroszok minnel hamarabb nyomják le az ukrán hadsereget illetve az ukránok adják meg magukat, ne legyen elhúzódó háború. Szóval csak ezért egy kicsit inkább az oroszokat
2022. febr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Oroszokat (ukrán is orosz, az ukran náci, amerikai kollaboransokat nem támogatom) , sajnos a Kárpátaljai magyarokat viszont ellenük vetik majd be, ha lenne egy normális hadseregünk, Magyarország bevonulna Kárpátaljára, ezt megakadájozva, megmentve 150 ezer magyar és 1 millio magyar barát ruszint és autonómiát kapva Magyarországhoz csatlakoznának.
2022. febr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%

A lepontozóknak, normális ember a sajátjait félti leginkább, az ő érdekeit nézi, az hogy Magyarország ha!

lenne egy normális hadserege, ha! lenne egy oroszokkal való megállapodása és a Nato úgy ahogy elnézné, bevonulna Kárpátaljára, ha ezzel bajotok van, nettó hazaárulók vagytok.

Nem csak magyar érdek lenne, az ott élő ruszinok évszázadokig éltek mellettünk és mai napig jobban szeretnének egy gazdagabb, stabilabb országhoz cssatlakozni.

2022. febr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, legyen béke, a lehető legrosszabb megoldás a háború. De az orosz szeparatisták kéréseit is figyelembe kellene venni.
2022. febr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ukranokat.


Ez az egész történet ami ide jutott több sebből vérzik, de nem értem miért nem elég nekik az a rohadt nagy Oroszország.


De szerintem figyelembe vehető hogy mennyien támogatják az oroszoszokat meg mennyien az ukranokst, de a minőség mindig fentebb van mint a mennyiség, egy világ nagyhatalom támogatja Ukrajnát.


En többet vártam volna az országok vezetőitol, nem tanulnak ok se semmiből, francnak kell még háború 21.szazadban.


Anno a hidegháború azért nem tört ki és azért nem pusztítottak el az egész világot mert a vezetokon múlott az egesz, nem értem most miert ilyen idiotak egy egész ország vezetői mint Putyin és társai

2022. febr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
🇭🇺💙🇺🇦
2022. febr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!