Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Király Júlia behisztizett...

Király Júlia behisztizett Róna Péter jelölése miatt. Kit támogatsz?

Figyelt kérdés

" Király Júlia a levelében rendkívül súlyos vádakat fogalmazott meg Róna Péter egyetemi és vállalkozói pályafutásával kapcsolatban,"


[link]



2022. febr. 20. 11:54
A kérdező szavazást indított:
Róna Péter fantasztikus jelölt, Király kit érdekel.
Király Júliánák van igaza, Róna elfogadhatatlan.
Mindkettő mondjon le, nem igaz, hogy lejáratják ezt a gerinces mozgalmat!
Ezek mégis kik?
Isteni a Gyurcsány-show, én már csak ropit kérek.
17 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Király Júlia számomra az összefogás egyik legkellemetlenebb alakjának számított, szóval én örülök, hogy eltakarodik onnan. Egy jó kis neolib közgazdász, aki a thatcherista-reaganista vonalat képviseli az urunk 2022. évében annyira kell ide, mint a púp a hátamra.
2022. febr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyikükkel sincs bajom, de az hatalmas probléma, hogy a mai helyzetben, az összefogás ilyen szintű egysége mellett valaki még mindig képes bevágni a durcát egy olyan jelölt miatt, akit a büdös életben nem fognak megválasztani. Ez Királyt minősíti egyedül szerintem.
2022. febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Jó látni ennek az összefogásnak az összefogott mivoltát.
2022. febr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Ki ez a két figura?😆 Király Júlia legalább jó csaj?
2022. febr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Te nem ismered Péter nemzetvezető testvérünk köztársaságielnök-jelöltjét és gazdasági "beszélő fejét"??? Ilyen felkészületlenül hogy lehet ide kommentelni???


Íme a mozgalom szépsége:


[link]

2022. febr. 20. 13:07
 6/7 A kérdező kommentje:
1: Nem takarodik el, a háttérből fog bomlasztani, azt ígérte.
2022. febr. 20. 13:35
 7/7 anonim ***** válasza:
14%
Király Júliáról annyit érdemes tudni, hogy amikor a bankok kezdték árusítani a kockázatos devizahiteleket ő az MNB egyik kulcsvezetője volt, tehát vastagon az ő felelőssége is ami devizahitelesekkel történt. Szeretnék gratulálni MZP-nek hogy ilyen gazdasági szakembert választott a szakértői csapatába és egyben megerősít abban, hogy erre a mocskos összefogásra soha nem fogok szavazni.
2022. febr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!