Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok, akik eddig azt...

Mit szóltok, akik eddig azt mondták, hogy oroszország nem támadja meg az ukránokat, most hogy, oroszország megtámadta ukrajnát?

Figyelt kérdés

2022. febr. 24. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Olvass vissza több oldalt. Délután 2 van, ez reggel kezdodott
2022. febr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Meglepődtem bevallom mert kicsit elhittem, hogy tényleg csak Amerika uszít és diplomáciai úton megoldják a farokméregetést.
2022. febr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Na erre én is kiváncsi vagyok. Néhányan itt nagyon magabiztosan állították, hogy ez csak a szokásos adok kapok. Ja persze 300 ezer katona a határon, és meglepő, hogy támadnak.. Amúgy én az ukránokon vagyok leginkább megdöbbenve, én már 2 hete elhagytam volna az országot.
2022. febr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Na, hát én az voltam, aki itt trollkodott meg ökörködött, szal ha valakit ezzel felidegesítettem volna:

Akkor szeretnék mindenkitől elnézést, bocsánatot kérni.


Nektek volt igazatok.

2022. febr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 Wow, ritka kincs ezen az oldalon.
2022. febr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
A válásom jutott eszembe. Az exferjem putyin, en az ukrán nyugatias nacionalista elit, a gyerek meg az ukrán nép. A haboru minden eleme megvolt, dezinformacio, hazug propaganda az ismerosok meggyozesehez, jelek es felkeszulesek a tamadashoz mikozben letagadott mindent, varatlan tamadas a targyalas elott, agresszio, bantalmazas....vegul kiegyeztunk mert nagyobb volt a tulereje. Minden ugy lett ahogy akarta, mert hagyott nekem is egy keveset, de ha mindent elakart volna venni, akkor vegsokig harcoltam volna.
2022. febr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

1-es Bocsi de nem értem mire célzol, esetleg fejtsd ki bővebben. Köszi!


És hát igazából én sem gondoltam volna, hogy ez megtörténhet.

2022. febr. 24. 14:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Eléggé megdöbbentem, nem gondoltam volna hogy tényleg eddig fajul ez egész, azt hittem sikerült tanulni az eddigi 2 vilaghaborubol és sok másik háborúból, obolhaboru stb, de úgy látszik elég agyhalottak a mai miniszterelnökök.


Ez az egész borzalmasan szomorú és nevetséges is egyben, de a legszomorubb hogy az ártatlan civilek halnak meg, Putyin fejére kéne már egy bombát lőni, hátha attól észhez tér

2022. febr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Február elsején volt Orbán Putyinnál.


Amit Orbán ugye béke misszióként emlegetett.


Putyin a vége felé így nyilatkozott egy újságírói kérdésre:


...


Amerika felmomdta velünk a rakéta védelmi renszerekről szoló megállapodását. Mi kértük őket, hogy ne tegyék, mert a béke fontos eleme.


Még is felmondták.

Majd lecserelélték Romániában a rakétarendszereket, csapásmérő rakétákra.


A Nato megígérte nekünk, hogy nem terjeszkednek kelet felé.

Erre Nato tagállam meltt Románia , lettország ...


Nálubk ezt úgy mondják, hogy át lettünk verve.


Megbízható információink vannak arról, hogy dokumentumba foglalta Ukrajna azt, hogy fegyveresen kívánja vissza szerezni a Krímet.



Most mindenki jól figyeljen arra amit mondok!


Ha Ukrajna Nato tagállamként fegyveresen akarja vissza szerezni a krímet, akkor Oroszország a NATO-vak fog háborúzni?


...


Lehet nem pontosan idéztem be ide amit Put,in momdott, de számomra már akkor világossá vált, hogy háború lesz.

Pontosan másnap, 2.án jöttem el Kharkivból, ahol dolgoztam addig.


Jó döntés volt.



Íme a videó:


[link]


Pontosan a 30. Perctől nézétek.

2022. márc. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!