Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Normális hogy ennyire rettegek...

Normális hogy ennyire rettegek a háborútol?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, lány.

Eddig nem igazán érdekelt se a politika se az hogy külföldön éppen mi történik de pár napja miota kilottek az első bombát borzasztoan felek, hogy itt is lesz jövője, hogy a Csernobilt is belebomazzak és mind meghalunk. Az egyetemen az órákon is ezen járt ma az agyam, folyanat a netet frissítettem új hírek miatt.


Ugy érzem teljesen kikeszultem ettől, borzasztoan felek hogy ide is eler és elkezdodik a 3.vh, nem akarok senkit elvesziteni magam körül, teljesen kivagyok.


Barátommal is osszevesztem ez miatt, most kitalált programot hétvégére hogy elterelje a figyelmemet, de csapból is ez folyik, nagyon felek:(



2022. febr. 25. 21:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
73%
20. Akkor beszéljen az anyjával... 😸
2022. febr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
81%
Miért féltünk volna? A délszláv háborúban ''gyenge'' kis országok csaptak össze. Nem egy nagyhatalom
2022. febr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
73%
21, te aztán értesz a nők nyelvén:D Igazi művész vagy a fiatal lányok megnyugtatásában:D
2022. febr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Koszi nektek!:)

Szeretem amugy a szakot amin vagyok, de sajnos elég kevés a gyakorlati orank, sok van otthon is es igy kicsit lemaradtunk, azért volt közünk hozza, de az osszes professzorunk azt mondta hogy nem lesz itt semmi.


Az utolsó válaszokon jót derültem😄 voltak nagyon sok hasznos tanácsok is:))

2022. febr. 25. 22:35
 25/28 anonim ***** válasza:
Kevesebb médiát kell nézni a napokba, pár napig most ennek van úgymodn hírértéke, aztán majd mikor már kevésbé foglalkoznak vele az emberek akkor emgy minden a emgszokott módon, közben lehet ugyanúgy ahrcolnak tovbb csak épp már nem lesz úgymond hír.
2022. febr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy vagyok mint te, szintén lány és hozzád hasonló korú. Én is ezen kattogok egész nap, na jó, nem egész nap, de elég sokat. Hiába tudom, hogy nem itt van a háború. És elszomorít, hogy emberek ölik egymást és meghalnak mikor amúgy nem ér annyit az egész és csak azért kell ez mert 1-2 ember kitalálta.

Most, hogy a válaszokat olvastam, egy fokkal jobban érzem magam.


Az viszont tény, hogy ez durvább mint ami a Krímmel történt akkoriban.

2022. febr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Neked is kitartást kívánok! Nagyon rossz ez az egész:(

Próbálj meg te is programokat szervezni

2022. febr. 26. 19:22
 28/28 anonim válasza:
73%

Megértelek!

De próbálj meg tudományos oldalról híreket olvasni.

Reméljük nem lesz semmi baj.

2022. márc. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!