Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Féltek a háborútól?

Féltek a háborútól?

Figyelt kérdés

Én rettegek. Semmilyen politikai kérdést nem szeretnék ebből csinálni. Én semleges vagyok.

Szimplán csak azt látom, néhány olyan nagyhatalmi vezető kezében vannak most a dolgok, hogy én nagyon félek.


2022. febr. 27. 19:42
1 2 3
 11/22 Tisztelt Miszter Miniszter ***** válasza:
13%
nem, én nem vagyok lipsi
2022. febr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
22%
Ha gyakorolnád a harcot,kevésbé félnél.A mai ember túl nyápic,ez a baj.
2022. febr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
20%
Arra gindoltál már kedves kérdező, hogy nem lehetsz semleges, amikor a szomszéd népet az orosz agresszor támadja? Vagy már tényleg ennyire hülye vagy????
2022. febr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem félek. Az egyetlen félelmem, hogy a szeretteimmel mi lesz ilyen esetben, mert menekülni esélyük se lenne. Viszont ha ők biztonságba kerülnek, akkor nekem a többi már nem lényeg.
2022. febr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

13 as, nem vagyok hülye.

De párt semleges vagyok, és nem azon gondolkozom, jogi kinek van igaza,és kinek nincs.

Ki kit miért támad.

Mert szerintem sem én sem te nem tudjuk a teljes igazságot, csak, amivel a media tömi a fejünket.

És az nem is érdekel igazán, csak egyszerűen felek, féltem a szeretteimet.

Kíváncsi vagyok más hogyan éli meg ezt a helyzetet.

2022. febr. 27. 19:59
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Van parám, az tuti.
2022. febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

#15

'14-ben indult a harc a Donbas-i oroszbarát régiókért, illetve a Krím is ide kapcsolódik, akkor többé-kevésbé lecsendesültek a dolgok, de a folyamatos feszültség most ismét elmérgesedett.

2022. febr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
74%
Nincs veszítenivalóm, nem félek. Inkább kíváncsi vagyok. Ha menni kell, menni kell, hogy a frontra vagy a másvilágra, részletkérdés.
2022. febr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor pedig háborúk zaját vagy háborúk hírét halljátok, meg ne rémüljetek! Ennek meg kell lennie, de ez még nem a vég.

8 Mert nemzet nemzet ellen és ország ország ellen támad, többfelé földrengések és éhínségek lesznek"

2022. febr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

NEM kell félni, NEM fog Putyin egy NATO tagállamot megtámadni. A harcok NEM fognak Magyarország területére kiterjedni. Nem a III. Vh-t akarja Putyin, "csak" Ukrajna felett visszaszerezni az orosz befolyást.

A politikusainkra lehet jót, rosszat mondani egyaránt, de anno a legeslegjobb döntésük volt hogy beléptünk a NATO-ba.

2022. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!