Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Igaz, hogy '45-ben ha Hitler...

Igaz, hogy '45-ben ha Hitler nem öli le a szovjeteket, azok lerohanják egész Európát? Most már ez meg is történhet?

Figyelt kérdés

Ismert, hogy Lengyelország szétosztása után Sztálin hadserege felsorakozott a nyugati határra. A tervük Európa teljes megszállása volt. Hitler nem akart még leszámolni a komcsikkal, mert még nem végzett az angolokkal, de kénytelen volt. Hitler kizárólag azért támadta meg a Szovjetuniót, hogy megvédjen minket, mert azok lerohanták volna Európát.


Most hasonló a helyzet. A teljes orosz hadsereg 130 ezer fővel felsorakoztak Európa határára. Lehet hogy most bevonulnak ide? Többen vannak és jobb fegyvereik vannak azoknál a 20 ezres kis nató egységnél, akik ott dekkolnak vigyázva a gyarmatokra.



2022. febr. 21. 21:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/105 kürasszír ***** válasza:
74%

# 30


Hányszor írjam még le, hogy az 1. Gárda Tankhadsereg ukrajnai bevetését maga Igor Konasenkov vezérőrnagy, az orosz védelmi minisztérium szóvivője jelentette be?


Az 1. Gárda Tankhadsereg legfontosabb alegységei, így a 2. Tamanszkaja gárda gépesített lövészhadosztály és a 4. Kantemirovszkaja gárda tankhadosztály ukrajnai harcba vetését is külön megerősítették a források.

2022. márc. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/105 anonim ***** válasza:
14%

Leszarom!


Arra válaszolj amit kérdeztem hány tanúja van az oroszoknak összesen?


Írj egy pontos számot és ne hadoválj!


"Mivel bevetésre került Ukrajnában 800 db tankkal felszerelt 1. Gárda Tankhadsereg....


Ez a teljes orosz szárazföldi hadsereg erőinek jó 60 %-a."

2022. márc. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/105 anonim ***** válasza:
*tankja
2022. márc. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/105 kürasszír ***** válasza:
71%

# 32


AKTÍV SZOLGÁLATBAN ÁLLÓ OROSZ TANKOK SZÁMA:


T-14: ~ 100 db

T-90: 370 db

T-80: 450 db

T-72: 2030 db


TARTALÉKBAN ÁLLÓ OROSZ TANKOK:


T-90: 200 db

T-80: 4000 db

T-72: 7000 db


A tartalék harckocsik jelentős része 10-20-30 éve üzemen kívül áll raktárakban, többségükben nem kerültek modernizálásra, nincs korszerű típusú reaktív pótpáncélzatuk, azaz a 21. század szintjén elavultnak tekinthetőek.



EGYÉBKÉNT SZÉPEN CSÚSZTATSZ:


AMIKOR EZT IDÉZTED TŐLEM: "Mivel bevetésre került Ukrajnában 800 db tankkal felszerelt 1. Gárda Tankhadsereg....

Ez a teljes orosz szárazföldi hadsereg erőinek jó 60 %-a"


CSAKHOGY A HAZUG EMBERT ELŐBB UTOLÉRIK, MINT A SÁNTA KUTYÁT:


UGYANIS ÉN EZT ÍRTAM: Továbbá az orosz szárazföldi hadsereg 162 zaszlóalj-harccsoportja közül 100 harcol pillanatnyilag Ukrajnában.

Ez a teljes orosz szárazföldi hadsereg erőinek jó 60 %-a.


ILLETVE EZT: A 325 000 fős orosz szárazföldön harcba vethető haderő harcoló alakulatai összesen 162 zászlóalj-harccsoportból állnak, ezek közül eddig 100 zászlóalj-harccsoport került bevetésre Ukrajnában, ami a teljes orosz szárazföldi harcoló alakulatok kb. 60 %-a.

A 325 000 fős létszám jelentős része ugyanis adminisztratív, logisztikai és kisegítő állomány, vagyis nem harcoló alakulat.

2022. márc. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/105 kürasszír ***** válasza:
49%

# 32


RETTENTŐ GÁZ ÉS NETTÓ HAZUGSÁG, AMIT CSINÁLSZ!


AMIKOR BEIDÉZED TŐLEM ÍGY A # 21-ES KOMMENTEMET: ""Mivel bevetésre került Ukrajnában 800 db tankkal felszerelt 1. Gárda Tankhadsereg....

Ez a teljes orosz szárazföldi hadsereg erőinek jó 60 %-a."


LAZÁN KIHAGYVA A # 21-ES KOMMENTEM KÖZÉPSŐ MONDATÁT!


MIKOR A TELJES ^21-ES KOMMENTEM ÍGY NÉZ KI:


Mivel bevetésre került Ukrajnában a legerősebb, legmodernebb orosz alakulat, a 800 db tankkal felszerelt 1. Gárda Tankhadsereg.

Továbbá az orosz szárazföldi hadsereg 162 zaszlóalj-harccsoportja közül 100 harcol pillanatnyilag Ukrajnában.

Ez a teljes orosz szárazföldi hadsereg erőinek jó 60 %-a.


TEHÁT EGY OSTOBA EMBER NEM LÁTJA, HOGY AZ OROSZ ERŐK 60 %-A A 100 ZÁSZLÓALJ-HARCCSOPORTRA VONATKOZIK, MIVEL AZ OROSZOKNAK ÖSSZESEN 162 ZÁSZLÓALJ-HARCCSOPORTJUK VAN!

2022. márc. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/105 anonim ***** válasza:
19%

Te szerencsétlen ! Senkinek nincs ideje arra hogy az hozzád hasonló ráérős semmihez s èrtő emberrel vitatkozzon.


Lebuktál! Te hazudtál nem Én.


Bevalottad :


"AKTÍV SZOLGÁLATBAN ÁLLÓ OROSZ TANKOK SZÁMA:



T-14: ~ 100 db


T-90: 370 db


T-80: 450 db


T-72: 2030 db



TARTALÉKBAN ÁLLÓ OROSZ TANKOK:



T-90: 200 db


T-80: 4000 db


T-72: 7000 db"


800-at írtál te szerencsétlen!


A kihagyott részt ki szokták pontozni nincs időm idiótákkal vitatkozni a szakmáról.



Nem akarok tovább egy ilyen mást hazugnak nevező nyomorèkkal beszélni úgyhogy ne is írj már!

2022. márc. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/105 kürasszír ***** válasza:
66%

# 36


MEGINT TELJESEN HÜLYÉT CSINÁLSZ MAGADBÓL. :DDDDD


ÉN EZT ÍRTAM A # 21-ES KOMMENTEMBEN: Mivel bevetésre került Ukrajnában a legerősebb, legmodernebb orosz alakulat, a 800 db tankkal felszerelt 1. Gárda Tankhadsereg.


ERRE TE: "800-at írtál te szerencsétlen! A kihagyott részt ki szokták pontozni nincs időm idiótákkal vitatkozni a szakmáról."


Én nem azt írtam, hogy az orosz hadseregnek van 800 db tankja, hanem azt, hogy az 1. Gárda Tankhadsereg van felszerelve 800 db tankkal.


SZAKMÁRÓL BESZÉLSZ!


MOST IS BEBIZONYÍTOTTAD, HOGY SEMMIT NEM ÉRTESZ A KATONAI KÉRDÉSEKHEZ!


Az egyik orosz magasabbegységnek, az 1. Gárda Tankhadseregnek van 800 db tankja, de az 1. Gárda Tankhadsereg az orosz szárazföldi haderőnek csak az egyik alakulata!

MAGYARÁN ÚJFENT BEBIZONYÍTOTTAD, HOGY A KATONAI KÉRDÉSEKHEZ KB. SEMMIT SEM ÉRTESZ.


HISZEN SIMÁN ÖSSZETÉVESZTETTED AZ EGYIK OROSZ MAGASABBEGYSÉGET, AZ 1. GÁRDA TANKHADSEREGET AZ EGÉSZ OROSZ SZÁRAZFÖLDI HADERŐVEL!

2022. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/105 anonim ***** válasza:
14%

Kürasszír,te egy 10 éves gyerek szintjén vitázol,max elmultál 14.

Gyerekekkel nem érdemes vitatkozni magadat járattal le.

2022. márc. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/105 kürasszír ***** válasza:
59%

# 38


Annyi kamuzás, csúsztatás és hozzá nem értés után, amennyit Te produkáltál, még bohócot is csinálsz magadból az utolsó hozzászólásoddal.


Ha annyira szénné cáfoltak, mint én téged, szerencsésebb, ha meghúzza magát az ember, a helyett, hogy még jobban csörgősipkás bohócot csinálna magából.


Miután ugye voltál olyan agyas, hogy azt hitted, az 1. Gárda Tankhadsereg az az egész orosz szárazföldi haderő maga. A kamuzásaidról és a csúsztatásokról nem is beszélve.

: DDDDDDD

2022. márc. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/105 anonim ***** válasza:
23%

"azt hitted, az 1. Gárda Tankhadsereg az az egész orosz szárazföldi haderő maga."


Ezt te írtad te bolond!

2022. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!