Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Liberális vagyok,...

Mit tegyek? Liberális vagyok, legalábbis annak érzem magam.

Figyelt kérdés
Szerintem csak a fehér ember lehet rasszista, valamint támogatom a melegeket, női felsőbbrendűségért kiállok, valamint befogadó vagyok a külföldiekkel (más bőrszínnel rendelkező) emberekkel szemben. Úgy gondolom az öltözékeimmel fejezhetem ki magam az embereknek, hogy én más vagyok mint a többi. Szabadabb sokkal.
2018. nov. 27. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Ügyes vagy.
2018. nov. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te inkább egy trollnak érzed magad, de ki kell ábrándítsalak: ez a teljesítmény ahhoz kevés. :(
2018. nov. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Személyes véleményem szerint ezt a kérdést csak provokációs szándékkal írtad ki.

Gyakorlatilag egy kérdésbe összefoglaltad majdnem az összes olyan dolgot amin a felhasználók össze szoktak veszni. Migráció, rasszizmus, nemi felsőbbrendűség, naivság, melegek. Ha beleírtad volna még Sorost meg a Fideszt akkor már teljes lenne az összkép...

2018. nov. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem, nem csak a fehér ember lehet rasszista.


"A rasszizmus olyan gondolkodásmódot jelent, amely az emberek külső vagy belső tulajdonságait kiemeli, ezekhez morális, társadalmi vagy politikai különbségeket rendel hozzá, és az így létrehozott csoportok között – feltételezett tulajdonságaik vagy értékeik alapján – hierarchiát állít fel."


[link]


2. Nyugodtan támogasd a melegeket, azt támogatsz, akit akarsz. A kutyasz@rtól elkezdve a nuddistákig bárkit/bármit.


3. A nők nem felsőbbrendűek (írom ezt nőként), hanem egyenrangúak a férfiakkal. Vannak bizonyos különbségek (pl. Fizikai felépítés, stb.), de ettől eltekintve egyenrangúak a nemek.


4. Lehetsz befogadó a külföldiekkel, de ha kiemelsz egy csoportot fizikum alapján, akkor te is rasszista vagy.


5. Öltözékkel fejezed ki magad az embereknek. Én a beszéddel teszem, és tenném a helyedben, de szived joga ezt eldönteni.


6. Hogy lehetnél szabadabb a többi embernél? Nincs olyan hogy kicsit szabad, nagyon szabad. Vagy szabad, vagy nem.


7. Soros kimaradt.


Egészsegedre troll! Szívesen!

2018. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kis troll vagy, kb. ebben a videóban leírják a hozzád hasonló trollok gondoskodásmódját:


https://www.youtube.com/watch?v=Cw3jAGMd9Gk&t=3s

2018. nov. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%

#5

Nagyon jó!

2018. nov. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!