Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A kerékpárosok fizetnek...

A kerékpárosok fizetnek valami adót, az úthasználatért?

Figyelt kérdés
Követelik a kerékpárutakat, ha valahol nincs, akkor úgy közlekednek, hogy konkrétan néha balesetveszélyes. Arról nem beszélve, hogy az üzemanyagra rátett adóból még az autóutak is nagyon gyatra állapotban van, amiért nem keveset fizetnek az autósok, hogy közlekedjenek rajta. A kerékpárosok miért nem dobnak be valamit a közösbe, ha állandóan követelik a bicikliutakat és csak az egészségre tudnak hivatkozni?

2018. okt. 20. 21:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a téma mindig izgalmas csatákat ígér...

Először is, kedves kérdező, kéretik az általánosításról leszokni!

Másodszor: nem tudom, ki "követeli" a kerékpárutakat. Nekem aztán édesmindegy, hogy hol tekerek. Ha viszont azt mondják, hogy a járdán nem mehetek (jogosan) az autósnak meg nem tetszik, hogy az úton megyek, elvárom, hogy biztosítsák annak a lehetőségét, hogy közlekedni tudjak. Azt pedig nem rajtunk kellene számonkérni, hogy miért nem fizetünk. Azért nem fizetünk, mert nem írták elő. Vagy úgy képzelted, hogy önkéntes alapon kezdjünk el kalapozni?

Ami pwdog a néha balesetveszélyes közlekedést illeti, nos, autóst is tudok neked mutatni ilyet. Igen sokat. Tehát nemigen van mit egymás szemére vetni.

2018. okt. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
WBiker, ne kapd fel ennyire a vizet, ez lehet higgadtan is kezelni.
2018. okt. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Minden ember fizet, ne aggódj.
2018. okt. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#12 teljesen higgadt vagyok.
2018. okt. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
:) oké (:
2018. okt. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!