Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyarok miért nem szeretik...

A magyarok miért nem szeretik a hazájukat?

Figyelt kérdés
A környező országokban mindenhol valahogy ragaszkodnak az ott élők a népükhöz, osztrákok tartományokként de ragaszkodnak mindenükhöz, szlovákok úgyszintén, ukránok még harcra is képesek, románok pl. hazaküldik a keresetüket továbbá védok az érdekeiket, szerbek már harcoltak is országukért, horvátok szintén, itt meg mindenki csak a a másikra vár, kritizál, ocsárol aztán aki teheti meg elmegy, de tenni senki semmit nem akar az országért
2018. okt. 20. 09:03
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
A közmédiában hazaárulással vádoltak mindenkit aki aláírja.
2018. okt. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
10%

33.

Bocsáss meg, de ez nem igaz. Nálam a köztévé megy a háttérben egész nap, és nem mondtak ilyet. Pedig a köztévénél "közmédiá"-bb nincs.

Valamit nagyon félreértettél vagy összekevertél; nézz utána.

2018. okt. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
37%
Most, hogy végsőkig kötekedsz, próbálj érdemben mondani valamit, amiért érdemes a Magyarország arra, hogy mindenki szeresse.
2018. okt. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
10%

"fenyegettek. Nagyon más a kettő. YouTube-on most csak a Bencsik van"


Aha. Bencsik, mint a magyar kormány képviselője. Szóval hazudtál. Azt mondtad, hogy a magyar kormány hazaárulással és letöltendő börtönnel fenyegette egy aláírásgyűjtés aláíróit.


Ez hazugság.

2018. okt. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Nevezd, aminek akarod. Attól nem fogom jobban szeretni a hazámat, amikor nyíltan kommunikálják, hogy hazaáruló vagyok. Talán ezt még te is képes vagy megérteni.
2018. okt. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
10%

37.


Nem kommunikálták hivatalosan. Csak valaki mondta. Nekem is mondták százszor, hogy náci vagyok, és?

2018. okt. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

Az, hogy téged nem zavar, h nácinak neveznek, a te dolgod.

Az, hogy engem zavar, hogy hazaárulónak neveznek, engem zavar. Az, hogy téged nem zavar, hogy másokat hazaárulónak neveznek - ez is téged jellemez. Az, hogy kikéred, hogy másnak rosszul essen, hogy börtönbüntetéssel járó vádakkal illetik mindenféle alap nélkül, az is téged jellemez.

2018. okt. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
10%

39.


Téged senki nem fenyegetett börtönbüntetéssel. De azt hazudtad, börtönbüntetéssel fenyegettek, mert valamit aláírtál. Közben nem volt ilyen, csak valaki, egy mezei állampolgár, hazaárulónak nevezett - ha igaz.


Mert azt látni, nem szeretsz igazat mondani.

2018. okt. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
10%
És még az a köztévés "hazaárulózás" bizonyítása is várat magára. Nem lennék meglepve, ha az sem lenne igaz.
2018. okt. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
10%

Azt ne is említsük, hogy maga a szervezet, amely az aláírást gyűjtötte, indult a választáson minden további nélkül. Más kérdés, hogy pocsék eredménnyel.


Hogy lehetséges ez, hogy ha az aláírókat börtönnel fenyegeti a kormány, de az egész elindítója meg vígan indul a választásokon?

2018. okt. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!