Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyarok miért nem szeretik...

A magyarok miért nem szeretik a hazájukat?

Figyelt kérdés
A környező országokban mindenhol valahogy ragaszkodnak az ott élők a népükhöz, osztrákok tartományokként de ragaszkodnak mindenükhöz, szlovákok úgyszintén, ukránok még harcra is képesek, románok pl. hazaküldik a keresetüket továbbá védok az érdekeiket, szerbek már harcoltak is országukért, horvátok szintén, itt meg mindenki csak a a másikra vár, kritizál, ocsárol aztán aki teheti meg elmegy, de tenni senki semmit nem akar az országért
2018. okt. 20. 09:03
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
83%
A hatalom elutasítása nem egyenlő a haza nem szeretetével...
2018. okt. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
39%

"de tenni senki semmit nem akar az országért"


De teszünk, (legalább) 4 évente szavazunk, erőnkön felül adózunk, hogy az ilyen semmirekellőknek is jusson kaja, mint Te, kedves kérdező.


Ugyan mi ellen lázadjunk, hogyha a többi párt, amit választhatnánk, nyíltan hazaáruló és nemzetellenes, kedve a DK-val...


Nem mondom, hogy a Fidesz egy főnyeremény, én elvből nem is szavaznék rájuk soha, de jelenleg csak rosszabb alternatíva van. Sajnos a Jobbik is egy csalódás. Ezzel véget is ért a sor.

2018. okt. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
63%
Mert a 2. világháború vége óta folyamatosan magyarellenes kormány van hatalmon, és 70 éve igyekeznek kinevelni az emberekből a hazaszeretetet.
2018. okt. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 Molyember ***** válasza:
72%
Nekem semmi bajom a hazámmal, én a Fideszt rühellem, és a fideszeseket tartom szubhumán létformának. Nem esem abba a hibába, hogy a vezetést az országgal azonosítom, ez is csak a fideszes srácok néphülyítő baromsága. Ők csak a jelenlegi, szerintem minősíthetetlen vezetői, de semmi sem tart örökké. Egyszer eltűnnek, mintha sose lettek volna. Már csak erkölcsileg is több közöm van az országhoz, mert én nem lopom meg.
2018. okt. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
42%
Ezt kérdést szétcseszték, aki nem akar sáros lenni, utálja a mocskot, meneküljön.
2018. okt. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
74%

A hazám elárult engem. Ezért nem szeretem.


Március 15-ét ünnepeltem 80as években, börtönbe zártak.

NOlimpiát alá írtam, börtönnel fenyegettek.

Megvertek a Magyar Zászlót imádók (jobbikosok), amikor március 14-én nem volt rajtam a kokárda.


Fizetem a TB-t és 30 év orvos nélküli élet után daganattal diagnosztizáltak, akkor 8 hónapnyi várakozó listára raktak. Mentem magánba, rögtön fogadtak, 1 hónap stabilizáltak, tünetmentes vagyok.


15 éve betegre dolgozom magam, mindig azt kapom meg, hogy gazdag vagyok, pedig alig van pénzem kajára és lakhatásra, nyaralni 5 évente megyek el, mert akkora tudok 70-80 ezret félretenni, hogy az utazást fizessem, aztán a nyaraláson az utcán alszom, mert hotelre már nem telik.


Többet keresek mérnökként, mint tanárként, tanárként nem becsültek meg csak a diákjaim. Csakhogy a diák köszönetéből nem lehetett zsemlét venni a boltban. Ha megnyerem a lottót, visszamegyek tanárnak.


A f****nak kell magyarság, ha minkét oldalról kapom az ívet és csak gyűlölettel tudom azonosítani a magyar szót.

2018. okt. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
Amíg úgy gondolkodnak az emberek, hogy csak az egyik oldal lehet hibás ilyenben, addig itt nem lesz miről beszélni.
2018. okt. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
12%

19.


Ennyi hülyeséget egy válaszban...Ez még a GYK - n sem rossz.

2018. okt. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
77%

Hakapeszi: fikázáson kívül tudsz érveket is felhozni? Vagy ahhoz gyenge vagy?


Sajnálom, hogy fáj az igazság.

2018. okt. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
48%

Tények: Március 15-ének ünnepléséért börtönbe zárták az embereket, mert illegális volt a csoportosulás.

NOlimpia aláíróit a kormány hazaárulóknak titulálta, amiért 10-15 év letöltendő jár.

A Jobbikosok az Örsvezért téren minden évben balhéznak és agresszívan lépnek fel azokkal, akik szerintük nem szereti a hazáját.


Az, hogy ez nekem azt jelenti, hogy nem tudom hova tenni a magyarság szeretetét és nem akarok sem annak a csapatnak tagja lenni, akikkel nem tudok azonosulni, szerinted marhaság. De nem érvelsz, csak ítélkezel. Sajnálatra méltó vagy a szememben, mert nem vagy képes kommunikálni.

2018. okt. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!