Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha egy liberális szemléletű...

Ha egy liberális szemléletű embert támadás ér egy bevándorló által ezt hogy magyarázza ki magának?

Figyelt kérdés
Bevallaná más nem liberálisoknak, hogy mi is történt valójában?
2018. szept. 9. 22:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%
Természetesen úgy, hogy nem szabad általánosítani, az adott embert kell nézni. Ha egy kannibál törzs tagja is támadja meg... Néha, az esetek kis részében felébred a liberális álomvilágból, melybe talán csak naivitása és a média agymosása miatt került, és valamilyen mértékben reális, normális értékrendű ember lesz, és elkezd gondolkodni.
2018. szept. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
15%

Én anno írtam ki kérdést, hogy egy liberális mit csinálna, ha a tolvajkergetők visazahoznának az ellopott biciklijét.

Visszaadná a tolvajnak? :D

Sajnos válasz nem érkezett.

Nem baj, én csak örülök, mikor robbangatnak Nyugaton meg erőszakolnak.

Szerencsére most is agyonütöttek egy férfit, megint lesz tüntetés.

2018. szept. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem a liberális ember örülne ha megtámadnák a migráncsai. Ezek az agymosottak élvezik
2018. szept. 10. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Mit kéne ezen "kimagyarázni"? Megtámadta egy ember, aki történetesennem magyar volt. Ennyi, ugyan az történik mintha az elkövető magyar lett volna.
2018. szept. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
Nem illik észrevenni, hogy bevándorló. Olyan ez, mintha valaki fingik az asztalnál.
2018. szept. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Ha téged megtámad egy magyar mit csinálsz?

Onnantól utálni fogod a magyarokat?

Én részemröl azt a személyt fogom utálni, esetleg a közvetlen környezetével leszek elövigyázatos. Na pont ugyanezt tenném egy bevándorló esetében is.

2018. szept. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 tgt ***** válasza:
76%
A liberális valószínűleg nem általánosít. Ha megtámadja egy magyar, nem gondolja azt, hogy a magyarok mind ilyenek. Ha egy afgán, vagy szíriai támadja meg, szintén nem fogja azt gondolni, hogy minden afgán, vagy minden szíriai ilyen. Azt az egyet kell megbüntetni aki őt megtámadta, és nem az egész közösséget.
2018. szept. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
Mekkora tévedésben bírnak élni a fideszesek, azt sem tudjátok mi az a liberalizmus. Liberális vagyok és a tolvajkergetők munkásságát a mai napig követem és felháborítónak tartom ami történt velük, ahogy a Fidesz kormány (aki nem liberális ha jól tudom) üldözi és meghurcolja őket. Liberális vagyok és soha nem támogattam a törvényeinkkel ellentétes kultúrák betelepítését és nem ismerek más ilyen liberális sem. Az, hogy a kormányok nem lépnek fel erélyesen a menekült bűnözéssel kapcsolatosan, pl. kölni események, na abban az ég világon semmi liberális nincs. Az szimpla töketlenség. És akkor nézzük, hogy az egész buli teszetoszái kikből is állnak?? Ugye a konzi Merkel meg a konzi pápa őszentsége meg az abszolút konzervatív többségű uniós parlament, haha. Ennyit a képzelgéseitekről.
2018. szept. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen, nem is egyszer. Amikor azok a szülők, akiknek a gyerekét bántották az idegenek, akkor a saját gyerekével sem vállalt közösséget, sőt.


Kitérő. Az a "bevándorló", aki kívülről, engedélyt kérve a bevándorlásra, a követségen engedélyt kapva érkezik az országba.

2018. szept. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
29%

Miért lenne ez rendkívüli. Természetesen a bevándorlók is elkövethetnek bűncselekményeket elvileg, ugyanúgy mint bárki más.


Az egy más kérdés, hogy az Európában elkövetett bűncselekmények óriási többségét európai őslakosok követik el. Ez tény.


Ennek ráadásul semmi köze a liberalizmushoz.

2018. szept. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!