Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A partizánok a hazájukat védik?

A partizánok a hazájukat védik?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodom, hogy mi a különbség egy a hazája védelméért felesküdött katona és egy partizán között, aki ugyan úgy védi a hazáját, pl. második villaágháborúban oroszoknál, szerbeknél, franciáknál, olaszoknál, görögöknél stb.
2018. szept. 8. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Az hogy a partizánok az esetek többségében nem tartoznak engedelmességgel senkinek. Saját szakállukra dolgoznak csoportokba tömörülve, egymással kooperálva. A történelem már számtalan esetben bizonyította hogy sokkal hatékonyabbak tudnak lenni mint a sorkatonaság!
2018. szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ti lennétek partizánok?
2018. szept. 8. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Tehát nincsenek fejesek akik majd megmondják hogy mikor, mit, hogyan csináljanak. Ha belefutnak az ellenségbe, odavágnak. Sokkal gyorsabban reagálnak mint a honvédség.

2018. szept. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

#1 vagyok.

Csak partizán lennék. Inkább vállalnám hogy dezertőrnek ítéljenek, minthogy egy fejes golyófogója legyek! Ha már lehet hogy meg kell döglenem, akkor az azért legyen mert én b...tam el valamit!

2018. szept. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most is partizán vagyok.
2018. szept. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!