Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon tényleg...

Ezen az oldalon tényleg vannak fizetett véleménnyilvánítók vagy trollok?

Figyelt kérdés

Találtam több ugyanolyan hozzászólót is, akiknek mindíg egy pártállás szerint irányulnak az írásai, és az emberek 80 %-a bekajálja.

Úgy veszem észere, ,hogy eléggé nagyban tudják befolyásolni a többségnek a véleményét! Először ugy nez ki jókat írnak, de később kiderül az okosabb fajtának, hogy meg akarnak teged vezetni.

nagyon valószínű, hogy ehhez a kérdéshez is hozzászólnak, figyeljétek őket majd.


2018. szept. 5. 23:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon érdekes megfigyelés. Az szerintem viszont még érdekesebb, hogy a nácik és a rasszisták miért ennyire paranoiások mindig?
2018. szept. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
30%
Mert az ugye lehetetlen, hogy az ember csak úgy magától ne szeresse a liberálisokat és a muszlimokat. Igazából mindenki szereti őket, csak van 9 millió bértroll ebben az országban. Sanyarú a liberálisok sorsa. :(
2018. szept. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
Engem fizetnek és sokat trollkodok, de e kettő közt nincs összefüggés.
2018. szept. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Természetesen nincsenek, hiszen ha lennének Orbán Viktor Miniszterelnök Úr személyesen intézné el őket.
2018. szept. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Minek fizetnének olyasmiért, amit sokan önként lelkesedésből tesznek. Az ilyesmi csak az elején szükséges, utána már hajtja őket a vakbuzgóság és a kitűnni akarás.
2018. szept. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!