Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Gondolkoznak azok akik azt...

Gondolkoznak azok akik azt mondják, hogy a csempészeknek fizetett több ezer eurót az ingatlan és ingóságukért kapják a menekültek?

Figyelt kérdés
Szerintük tényleg ennyit ér ennyit plazma tv vagy ház a háború közelében(benne)? Szerintetük van akárki is aki fizetne egy olyan ingatlanért amit holnap felrobbanthatnak? Azt már meg sem említem, hogy tényleg olyan ostobák akik ingatlant vennének ott, nem gondolnának arra, hogy ki tudja mikor lesz béke és építhet/költözhet oda? Egyáltalán a nevén lesz a terület, miután véget ér a háború, vagy eltűnnek a hivatalos iratok amik bizonyíthatnák?
2017. márc. 15. 19:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
4%
Egyértelmű, hogy Soros György adja a pénzt a migránsoknak.
2017. márc. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%
Akkor nagyon düböröghet az ingatlan biznisz a háborús területeken...
2017. márc. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Szóval felveted, hogy az ingóságaik nem érnek annyit, majd kizárólag az ingatlanokkal foglalkozol.
2017. márc. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
6%

Nem tudom én sem mennyi esze lehet az olyannak aki ezt ismételgeti, hogy abból van pénzük, meg I-phonejuk, hogy eladtak mindent. :D


Ugye a befektetők álma egy szétbombázott ingatlan egy polgárháborús országban....

2017. márc. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Az a baj, hogy a sok proli nem realizálja hogy milyen összegről van szó, csak "többezereuró".


1000 euró az alig több mint 300 ezer forint. A menekültek többsége is ugyanúgy élt mint mi, volt munkájuk, volt megtakarításuk. Főleg hogy náluk is megvolt a gazdag réteg mint nálunk.


Na meg ingatlan. Nézzük a hazai viszonyokat, egy Borsodi lakást még most sem tudsz eladni néhány millióért sem. De egy jobb Budai építési telek 50-100 milliós nagyságrendet kóstál.

2017. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ezeknek aztán mondhatod az észérveket, már előre eldöntötték magukban a választ, csak szokás szerint szándékos provokálásnak írták ki a kérdést.
2017. márc. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egy borsodi lakást nem tudsz eladni pár millióért, de egy polgárháború közepén eltudsz? :-) Logikai bukfenc.
2017. márc. 15. 23:18
 8/16 A kérdező kommentje:
Milyen ingóság az, amit eltudsz adni jópénzért? Hűtő? TV? PC? Egy iPhone többet ér, mint bármilyen háztartási eszköz.
2017. márc. 15. 23:20
 9/16 anonim ***** válasza:

Írta bárki is, hogy egy polgárháború közepén el tudsz adni egy lakást több millióért? Én nem látom.

Nem tudom te milyen körülmények között élsz, de nekem azért elég sok eladnivalóm lenne. Ágy, szekrények, polcok, tányérok, evőeszközök, könyvek, ruhák, sportszerek, kerti bútorok, stb. Ez bőven elég iPhone-ra, meg átjutni egy határon.

2017. márc. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
És ki venné meg? :-) Pláne normális áron? :-)
2017. márc. 16. 01:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!