Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon tényleg...

Ezen az oldalon tényleg vannak fizetett véleménnyilvánítók vagy trollok?

Figyelt kérdés

Találtam több ugyanolyan hozzászólót is, akiknek mindíg egy pártállás szerint irányulnak az írásai, és az emberek 80 %-a bekajálja.

Úgy veszem észere, ,hogy eléggé nagyban tudják befolyásolni a többségnek a véleményét! Először ugy nez ki jókat írnak, de később kiderül az okosabb fajtának, hogy meg akarnak teged vezetni.

nagyon valószínű, hogy ehhez a kérdéshez is hozzászólnak, figyeljétek őket majd.


2018. szept. 5. 23:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%

Szia.

Természetesen nincsenek.

Üdv.

2018. szept. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Köztudott tény, hogy a hasbara ügynökei mindenütt ott vannak. Nem is csoda, hogy ebben a kategóriában is a muszlimgyűlölőket pontozzák mindig fel, és egy kérdésben amint megjelenik az „iszlám” szó egyből meg is jelennek vele együtt az iszlámellenes válaszolók is, a saját cionista oldalaiknak a linkjeivel együtt is.
2018. szept. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ez veszélyesnek látszik.


[link]

2018. szept. 6. 01:16
 4/15 anonim ***** válasza:
32%

Finkelsteini módszernek hívják, amit leírtál, és úgy gondolom, hogy vannak. Megfigyelésem szerint a legtöbb trollválasz 50% alá van pontozva, tehát nem értek egyet azon állításoddal, hogy véleményvezérré nőné ki magát bármelyik troll is – a lehetőség megvan rá, volt már rá példa más oldalakon.


Ez természetesen olyan gyanú, amit most, szerintem, nem lehet bizonyítani, viszont érdemes észben tartani.


Egyébként ha gyakorolni akarod a vitát, jó lehetőséget jelent a jelenlétük, csak ajánlani tudom őket. :)

2018. szept. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%

Hogy fizettetek azt nem hiszem, csak elkötelezettek. Többek közt kamuprofilokkal manipulálják a százalékokat, ami tisztán észrevehető például a túlnyomórészt pozitív válaszok ellenére "lepontozott" százalékokon.

Példa:

Van mondjuk 10 válasz, 7 pozitív, 3 negatív. A 7 pozitív egyike sem kap 40% nál többet, a 3 negatív pedig 75-80 % körül van. Kit akarnak hülyének nézni?

2018. szept. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%
Valamit érzek én is ilyen téren...
2018. szept. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
Nem örülök, neki hogy ezt a kérdést feszegeted, mert nem szeretnék a bértroll fizetésemen még sok emberrel osztozni. De itt vagyunk.
2018. szept. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%
Eddig egyetlen egy embernél merült fel nagyon erőteljesen a gyanú (Pozitív Visszacsatolásnál), mert egyszer 1 nappal korábban írt olyan témáról, mint, hogy Orbán beszélt volna egyáltalán, de ő már előre tudta mit fognak nyilatkozni az ügyben.
2018. szept. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
30%

Nekem is elég feltünő, hogy ugyan azok a válaszolók, csoportosan jelennek meg MINDEN EGYES kérdésnél ebben a kategóriában, más kategóriákban viszont elvétve, vagy úgy sem.


Szerintem 3-4 emberről van szó fejenként4-5 felhasználóval. Így pedig elég könnyű a többség látszatát kelteni.

2018. szept. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A liberális meg a muzulmán szavakra is ugranak, nem tudom észrevettétek e?
2018. szept. 6. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!