Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Aki pozitív hangnemben ír...

Aki pozitív hangnemben ír Oroszországról, azt miért nevezik egyből bolondnak, fizetett propagandistának? Olyan nehéz elképzelni, hogy valakinek nem a Nyugat tetszik?

Figyelt kérdés

2016. jún. 11. 11:45
1 2
 1/12 MZ.per.X ***** válasza:
87%
Nem az a gond hogy valakinek nem a nyugat tetszik, hanem az hogy Oroszországot csodálatos mennyországként állítja be.
2016. jún. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Sokan azt hiszik, hogy Oroszország majd létrehozza a Szovjetunió 2-őt csak azért, hogy a volt magyar elvtársaknak jó világuk legyen.. Azok az emberek mind a 80-90-es években ragadtak szerintem.
2016. jún. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%
Én Oroszország hatalmával és gazdaságával vagyok nagyjából tisztában. Oda nem mennék dolgozni semmi pénzétr mint a "nagy hazafiak", akik csak azt nézik nyugatra mennek, de megéri velük jóba lenni. Oroszország hatalmas, energetikai szempontból is fontos és nagy felvásárló piacot biztosít a magyaroknak is. Illetve az orosz elnököket jobban bírtam mint az olyan downkórosokat mint gyurcsány! дерзайте
2016. jún. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

"és nagy felvásárló piacot biztosít a magyaroknak is"


Ez nekem új amit írsz, nem tudom pontosan milyen nagy felvásárló piacra gondolsz. Szerintem éppen fordítva van ez. Inkább mi vagyunk komoly felvásárlója a földgázuknak. A kormányunk rendesen függővé is tett minket tőlük..

2016. jún. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

- Aki Oroszország pozitívumait emeli ki pozitívumként, azzal semmi baj. Aki nem, na azzal rengeteg, arról joggal feltételezhetjük, hogy zakkant vagy rosszabb esetben fizetett.

- Nem nehéz elképzelni, hogy valakinek nem tetszik a Nyugat, csak alternatívának miért pont egy sokkal rosszabb helyet jelölne meg?

2016. jún. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az oroszok vásárolnának tőlünk disznóhust, búzát,de szankciók vannak.
2016. jún. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%

A fogatlan,alkolista nyugdíjasokon,a rothadó szegénységben nem tudom mi lehet szimpatikus.

Persze ha valami oligarcha leszármazottja vagy,akkor jó az élet...

2016. jún. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 meszike91 ***** válasza:
70%

"A fogatlan,alkolista nyugdíjasokon,a rothadó szegénységben nem tudom mi lehet szimpatikus."


Te max filmekből láttad Oroszországot.

2016. jún. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Az oroszok vásárolnának tőlünk disznóhust, búzát,de szankciók vannak."


Amiket ők léptettek életbe velünk szemben!


Az egész úgy indult, hogy a Krím megszállása miatt az EU-s nagyhatalmak egy rakás orosz oligarchától megvonták a beutazási engedélyét meg az orosz bankok mozgásterét csökkentették az Eu-s pénzpiacon, erre jött válaszul az orosz szankció, hogy ők akkor nem veszik át az EU-ból érkező termékek egy jelentős részét -amit nem tudnak maguknak megtermelni, az továbbra is kell- néhány hónapja például ha jól csalódom még az orosz internet is azon röhögött, hogy a túlbuzgó hatóságok magyarországi eredetű bontott-fagyasztott libákat buldózerrel lapítottak szét.

2016. jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező, te meg a kérdésedben nagyon jól megfogalmaztad a választ is. A legtöbb oroszimádó valójában nem is Oroszországot szereti, hanem a Nyugatot, a NATO-t, az USA-t utálja, így jobb híján be akarja bizonyítani, hogy Oroszország mennyivel jobb, élhetőbb, gazdagabb, erősebbb -és a kedvencem: demokratikusabb mint a rotható nyugat. Csak ezek közül egyik sem igaz! Ezért nevezzük őket bolondnak, ugyanis nem Oroszországot szereted, hanem a Nyugatot nem! Szeretnélek emlékeztetni rád, hogy mielőtt Putyin nekiállt volna izmozni, azelőtt a mostani "oroszmániákusok" Kínát meg Iránt imádták, hogy mindkettő mennyire fejlett meg majd Kína így bedönti az élhetetlen USÁ-t meg úgy bedönti, aztán jött az orosz reneszánsz és a korábbi Kína meg Irán imádókból rögtön oroszpártiak lettek.
2016. jún. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!