Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Azok a jobberek, akik természe...

Azok a jobberek, akik természetesnek veszik az óriási egyenlőtlenségeket, hierarchiát és a nyugatot dekadensnek tartják mit szólnak ehhez a cikkhez?

Figyelt kérdés

[link]


Azt tudom erre mondani, lehet csomó hibája van a sok szidott liberalizmusnak, én mondjuk a liberális gazdaság ellen vagyok, de a konzervativizmus sokkalta gázabb és örülnék, ha nem létezne az a fejlődés ellenes eszme.

Nem értem a jobberek gondolat menetét, miért jó az, ha egyenlőtlenség van és autoriterség? Miért dekadens az a szociáldemokrácia, ami az északi térségre jellemző és jól is működik? Alig van korrupció, rendes oktatást kapnak az emberek, bérek közt nincs szakadéknyi különbség és jó az életszínvonal is.


2018. júl. 14. 10:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Semmit
2018. júl. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%
Én nem vágyom “nyugati” életre, itthon akarok boldogulni, mert ez a hazám. Nagyrészt sikerült is. Jártam már sok helyen, szinte mindenhol jól is éreztem magam, de néhány hét után honvágyam van. Ugyanakkor azt gondolom, hogy mindent, ami jó, érdemes átvenni másoktól, pontosabban adaptálni. Abszolút támogatom, hogy menjenek a fiatalok ismereteket, tapasztalatokat szerezni, és lehetőleg hozzák haza a tudást, ami segít mindenki számára jobbá tenni az országot. Nekünk nem kell tökugyanolyannak lennünk, mint másoknak, a saját utunkat kell járnunk, az a lényeg, hogy az az út számunkra jó irányba vezessen.🙂
2018. júl. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%

A finnek nem boldogok. Egy itthon és külföldön egyaránt lakó jóbarátomtól tudom. Alkoholisták, befordulnak, rengeteg öngyilkos van náluk és szarok a fizetések :D


Ettől függetlenül még mindig mérföldekkel jobban élnek nálunk, na ez a ciki :D


Amúgy nem sok intelligenciára vall 444-es, 24-es, indexes cikkeket nyomatni...senki sem kíváncsi a futószalagon gyártott sorosmédia cikkeire, úgy ahogy a 888-as propagandára sem kíváncsi senki.

2018. júl. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%
Nincs bajom a szociáldemokráciával, télleg. De a szociáldemokráciával egy csomagban akarják eladni a liberalizmust is, ami a mai formájában nem kívánatos ide.
2018. júl. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
24%

Azért, mert a jobboldaliak a gyűlöletben és kizsákmányolásban érzik jól magukat.

Rettenetesen eltorzult formája ez az életnek.

2018. júl. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
46%

15#


Ez elég hiteltelenül hangzik a 100 millió áldozattal járó kommunizmus egyik hívétől.


Te ugye az 55%-os (vagy a 41-es) új regisztrációja vagy, komcsikám? Nem baj, majd ezt is tiltják, mi meg röhögünk :D

2018. júl. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
85%

Azért érdekes, hogy egyesek a tőlük eltérő véleményt meghallgatni sem akarják és azt àllítják, hogy fölösleges konzervatívokkal vitatkozni. Én azt javaslom, kérdező, hogy nézz utána a jobboldaliság és a konzervativizmus definícióinak és történetének, mert addig nem látom értelmét az eszmecserének, amíg kollektíven fejlődésellenesnek, autoriternek, stb. nevezel bennünket. Én hajlandó vagyok bármilyen párbeszédre, de az ilyen elemi gyűlölettel és lenézéssel nem tudok mit kezdeni.

A másik ember meghallgatása és véleményének tiszteletben tartása az egyik legalapvetőbb liberális érték, mégis a magukat liberálisnak tartó emberek rendszeresen esnek nekem hozzád hasonló tárgyi tévedésekkel megfűszerezve pusztán a véleményem miatt. Kár.

2018. júl. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!