Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Orbán megmondta a frankót...

Orbán megmondta a frankót (ismét)? Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés
[link]

2018. júl. 12. 10:21
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
41%
Holnap meg talál valamit, ami miatt beléjük rúghat...
2018. júl. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
63%

"Nagyon fogyatékosnak kell lenni ahhoz, hogy valaki ne értse, hogy a miniszterelnök a RÉGIÓ sikeréről beszélt."


Akkor a magyarok meg eléggé lehúzzák a régiót foci terén.

2018. júl. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
25%

"ti libernyákok miért mindig a rosszat keresitek mindenben? mindig hálát adok az istennek hogy sose nyertek többé választást."


Hmm, 2010 előtt ti mit is csináltatok?

2018. júl. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
29%
Én mondjuk nem értem, hiszen örülhetnénk annak is, hogy videoton döntetlent játszott a bl selejtezőben.
2018. júl. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
23%
Nos, arra végképp nem tudok vállalkozni, hogy aki nem tud magyarul, így nem érti, mit mondott a miniszterelnök, azt megtanítsam a saját anyanyelvére. Értem én, hogy a Fletó-féle "kígyók kígyóznak" f..szságokat valahogy próbáljátok ellensúlyozni, de ez most sem sikerült.:D
2018. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
33%
Azt kéne felfognotok végre elvakult fideszesek, hogy attól hogy szomszédos ország vagyunk, az égvilágon semmi közünk a horvátok sikeréhez. Innentől baromság az, amit Orbán mond, hogy "egy picit úgy érezzük, hogy abban mi is benne vagyunk", mert nem vagyunk benne, illetve hogy "a horvát foci a mi kutyánk kölyke." Pont hogy az ellenkezőjét csinálják a horvátok mint mi, csilivili stadionok helyett az utánpótlásképzésbe fektetnek.
2018. júl. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
66%
Ideje lenne már a Horvátoknál is belekezdeni egy pár beruházásba, mert nálunk már nincs hová stadiont építeni. Persze kizárólag a mi adóforintjainkból és persze ugyanúgy Orbán sleppje tömné a zsebét.
2018. júl. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
38%
#27: Mészáros Lőrincnek már van horvát focicsapata, aminek új stadion is épül. [link]
2018. júl. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
38%

[link]


Szerintem eléggé jó írás, ami összefoglalja, hogy jó ez a mondat, de lehetne ezen kívül mást tenni, ami tényleg segítene.

2018. júl. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
14%

Kérdező, ostoba is vagy meg rosszindulatú is, meg nem is anyanyelved a magyar, úgy néz ki.


Külön mondta is, hogy régió sikere.


Most gondolkodjunk. Kivel vállalunk INKÁBB közösséget, mint CSAPATtal, ha nem a horváttal? Kik inkább a MI kutyánk kölykei? A francia, a belga, az angol vagy a horvát?


VAKOK VAGYTOK?

2018. júl. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!