Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha eltekintesz attól ki...

Ha eltekintesz attól ki beszél nem szimpatikus?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=716wBx1E-xU

a kivitelzés talán nem volt jó de egyértelmű hogy igaza van


2018. jún. 21. 13:35
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
18, az Európai Bizottság elnöke beszédet mondott a kommunizmus atyja, Marx évfordulója alkalmából rendezett rendezvénysorozaton... manapság bármikor beszélhetsz a kommunizmus szépségeiről, szép, emberi, igazságos eszméjéről, arról, hogy soha nem is volt kommunizmus, vörös csillaggal ellátott termékeket vehetsz, a kommunista tömeggyilkosok luxusnyugdíjjal éldegélnek, a tömeggyilkos Che Guevara baloldali példakép... Nem tudom, hol voltál eddig.
2018. jún. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:

# 21 Nem tudom, te hol éltél eddig, hogy ennyire nehéz értelmezni az általam leírt egy mondatot?


Kérdező, most a német termékeket érintő bojkotra gondolsz, amikor embargóról beszélsz?

2018. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
iiiigen bojkott ezt a szót kerestem
2018. jún. 21. 20:34
 24/47 anonim ***** válasza:
Attól mégis hogyan is haltak éhen a németek?
2018. jún. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
nem tudom válság volt meg bojkott meg kevés termőföld plusz jóvátétel ezeket add össze kajajegyek meg millió éhező
2018. jún. 21. 20:42
 26/47 anonim ***** válasza:

"nem tudom válság volt meg bojkott meg kevés termőföld plusz jóvátétel ezeket add össze kajajegyek meg millió éhező"


De ha azt nézed, utána ők is megtették ugyanezt, szóval semmivel sem voltak különbek.

2018. jún. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
Jelezném, hogy nem csak Németországban volt éhinség. Nagyon sok más országot is jellemzett még a korábbi Antant hatalmakat is.
2018. jún. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
De ők ezért tették meg. Ha megüt valaki, és visszaütsz, az nem bűn, ép ellenkezőleg, erény.
2018. jún. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:

na és ki járt jól vele amerikák

az egyedüli nyertes aki hitelezett

2018. jún. 21. 20:57
 30/47 anonim ***** válasza:

"na és ki járt jól vele amerikák


az egyedüli nyertes aki hitelezett"


Szerintem egy kicsit tanulhatnál mainstream történelmet is, mert az USA-ban igen komoly gondokat okozott a válság.

2018. jún. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!