Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor mostmár bárkire...

Orbán Viktor mostmár bárkire ráhúzhatja a soros bérencet aki neki nem szimpatikus?

Figyelt kérdés
én amúgy csodálom őt hogy milyen frappáns ötletei vannak
2018. ápr. 12. 10:09
 1/7 lolkacsa0 válasza:
72%
Igen, de ezen nem kell meglepődni ez itt Magyarország, és a fidesz uralkodik, mint Ferenc József. Én csak azt sajnálom, hogy nem kelrült be a kétfarkú🐕 párt a parlamentbe.😢
2018. ápr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Régen is ezt csinálták, csak akkor komcsizni volt divat, most burkoltan zsidózva sorosozni.


Az MSZP-SZDSZ meg nácizott.

2018. ápr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Eddig is bárkire ráhúzta, ez nem új.
2018. ápr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Miért, eddig nem ezt csinálta?
2018. ápr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Mi az, hogy most már? Eddig is. Csodálod? Hát ez motiválja őt a ráhúzásra. Ezt ugye nem érted?
2018. ápr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ne védd a diktátort Fidesz Bérenc!
2018. ápr. 12. 12:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Héten az Origón, Riposton, Lokálon, Tv2-őn próbagyakorlatot tartottak, és Gulyás Mártont vették össz tűz alá. Szerintem már készülnek, hogy ki lesz a legnagyobb nem Fideszes politizáló, és szétmocskolják.
2018. ápr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!