Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt valaki, akinek szimpat...

Skorpió87 kérdése:

Van itt valaki, akinek szimpatikus Orbán Viktor? Valamint egyetért a Fidesz munkásságával?

Figyelt kérdés
Személy szerint én nem értek Vele egyet és nem szimpatizálok Vele. Csak kíváncsi vagyok, ki hogy látja Őt és a pártot.
2014. jún. 28. 01:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%

Nem, az itteniek többségének agyát nem a Fidesz mosta ki, hanem más.


De olvass te is egy kis Nemzetet, meg Demokratát. Ha ezután kezdesz egy húron pendülni a jobboldallal, akkor jó eséllyel a te agyad sem nehéz kimosni.

2014. jún. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%

Természetesen én.

Megmenti a hazát a balliberálisoktól és az EU-tól.

Remek egy ember.

2014. jún. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Csatlakozom az előzőhöz. Kivételes és remek ember.

És nagyon precíz. Két ellopott telefon után is 9 milliós hajtóvadászatot rendezett. Bezzeg mikor hozzám betörtek, különösebb nyomozás nélkül is azt mondták, úgy sem lesz meg a tettes. De hát én nem is voltam a lánya leánybúcsúján és nem is készültek rólam kompromittáló felvételek, bár az sem érdekelne senkit.

2014. jún. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
23%

Mint embert nem ismerem, ítélkezni meg nem a médiában leközlött cikkek alapján fogok.

A Fidesz munkásságával sincs több problémám, mint az összes többi pártéval.

2014. jún. 28. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Paca gyerek
2014. jún. 28. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
37%
Én úgy vagyok vele, hogy a Fidesz munkásságával egyet értek. De nem tetszik, hogy már évek óta ő van az élén.Szerintem már fejébe szállt a dicsőség! Sokkal jobban örülnék, ha valaki más lenne a Fidesz élén. Ő már olyan, mint valami diktátor!Az már gyanús, ha valaki ennyi ideig vezet egy pártot!
2014. jún. 28. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

"A Fidesz munkásságával sincs több problémám, mint az összes többi pártéval."


Elég az...


"Sokkal jobban örülnék, ha valaki más lenne a Fidesz élén."


Éljen Lázár Dzsony, új vezérünk, őt szolgáljuk, míg csak élünk!!!

2014. jún. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

Mélyen egyetértek a Fidesz munkásságának mondjuk 80%-ával.

Orbán közömbös. Most divat utálni, de én annak tartom, ami valójában: egy pontosan ugyanolyan koszostolvaj hűtlenkezelő csaló politikus, mint BÁRMELYIK pártban BÁRMELYIK másik politikus. Ennyi, nem több. Semmi extra utálatot nem érdemel mondjuk Vonához képest (aki Zazrivecz), mert az képmutatás lenne.


Ja, és SOHA MSZP. Ha jön valaki a fidesz helyett, akire érdemes lehet szavazni, természetesen oda fogok. De soha MSZP, soha jellegzetes magyar baloldal. Ők leszerepeltek, soha-soha többé nem kell nekem a rablógyilkos magyar baloldalból.

2014. jún. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

300 a meleg lángos,

Érted élünk, Lázár János!

2014. jún. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

# 3:

Nem védeni akarom (mert párttoktól függetlenül az összes politikust rühellem Jobbiktól, Fideszen át, MSZP-ig), de nem a telefon volt a lényeg, hanem a rajta tárolt infók. Hidd el, neki megérte azt a pár misit, hogy ne derüljenek ki dolgok...


Nem értem, hogy az emberek miért nem látják ezt, hogy nem maga a telefon volt a lényeg... Sőt, az sem lepne meg, ha nem véletlenül lopták volna el őket.

2014. jún. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!