Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A médiában miért mindig a...

A médiában miért mindig a férfiak hibásak egyes nők könnyűvérűsége miatt?

Figyelt kérdés

[link]



"sőt, vannak közöttük olyanok is, akik képesek lefeküdni az utaskísérővel, miközben a feleségük ott ül az utasok között."


Értitek. Képes, KÉPES!!! A férfi képes ilyen dolgokra, hát micsoda dolog ez?


A nő pedig szimplán hajlandó. " így sokan közülük hajlandók lefeküdni is velük, akár a gépen, akár leszállás után a hotelben." Itt, vagy bármelyik másik cikknél miért nem használják legalább a "képes" szót? Esetleg azt, hogy "sokan közülük árulják magukat"?


Egy másik rész: "A nő beszélt a bunkó utasokról, és arról is, hogyan áll rajtuk bosszút a személyzet.


„Egy fickó rettenetesen viselkedett a barátnőmmel, úgyhogy míg aludt, elvettük a zakóját. Az ujjainál egy-egy pici helyen kibontottuk a bélést, és összemorzsolt rákot szórtunk bele, de csak annyit, hogy véletlenül se legyen feltűnő, aztán visszavarrtuk. Tudtuk, hogy Barbadosra, megy és bűzleni fog majd a tűző napon.”"


Itt is jogos dolognak állítják be egy nő galádságát. Hát ez hihetetlen! Ez is beletartozik a munkakörébe, tudta mit vállalt, mindenféle emberek vannak a repülőkön is.


Nem akarom védeni a feleségét megcsaló férfit, de legalább nem árusítja ki magát! Igazából az zavar, hogy a nők mindig csak áldozatok lehetnek. Nekik mindent szabad, sokkal elnézőbbek velük szemben, és a férfi a hibás legtöbbször. A cikkben miért nem volt egy negatív jelző sem az olcsóakról ?


2018. máj. 10. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Most ez a libsi polkorrekt stílus. Lassan már az is baj, ha a férfi kezdeményez ("szexuális ragadozó" lesz belőle és kész.)
2018. máj. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Mert ez a feminácizmus.
2018. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csoda, hogy nem hurrogtak még le eddig! Alszanak a feministák? :)


De most komolyan, ti is látjátok mi a problémám? Nem emiatt a cikk miatt, csak itt lett tele a pohár! Ez az oldal egy prostimentő alapítványról is hosszasan cikkezett pozitív hangvételben!! Ennél hitványabb és haszontalanabb alapítványról még nem hallottam, ahol ráadásul függőként állítják be a szegény nőket, akik sok más ember két napi fizetését is megkaphatják 1 óra alatt!


Nincs bajom a nőkkel, nem gyűlölöm őket, mielőtt valami okos ezt rám húzná, DE! egy demokráciában élünk, ahol beszélni lehet a problémákról. Erre nyilván majd sorolni fogják a feministák a férfiak hibáit. Nekik üzenném, hogy azokat egy új kérdésben fejtsék ki, ne pedig itt, mert nem tartozik hozzá a kérdésemhez!!

2018. máj. 10. 21:50
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Elolvastam az egész cikket. Nem tudom feltűnt-e, hogy ez egy szubjektív beszámoló alapján készült, tehát talán ezért húz egy kicsit a női oldal felé. Nyilván a nő a saját oldalát tudja csak hitelesen kommunikálni.

A "képesek" szó helyett te mit használnál? Én nem érzem ezt egy olyan csúnya vagy részrehajló megfogalmazásnak.

Nyilván két felen múlik az aktus akár fizetnek érte, akár nem, de alapvetően talán mégis a férfit minősíti az, hogy a felesége jelenlétében igénybe vesz egy ilyen szolgáltatást. Az ő családtagja nem a nőé. Ettől függetlenül én elítélem az egész prostítúciót és sajnálom minden résztvevőjét aki ennek áldozata akár az igénybevevő akár a szolgáltató részéről.

Nem tudom miért vagy ilyen frusztrált, de ha egy ilyen mezei cikk így kiborít, lehet el kellene gondolkodni.

2018. máj. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert feminista világban élünk. Mindig mindenért a férfiak a hibásak, a nők tökéletesek.
2018. máj. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ilyenek a nők, mindenért minket hibáztatnak , én nem véletlenül nem szívelem őket.
2018. máj. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!