Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Bill Gatesnek igaza lehet?

Bill Gatesnek igaza lehet?

Figyelt kérdés
Volt egy cikk miben meg volt írva, hogy a migránsok el fogják lepni egész Európát, és hogy ugyanolyan lesz ez a kontinens, mint szíria. Ugyanazok az etikettek, szokások, öltözködések. A nők alá lesznek rendelve a férfiaknak, olyan turbánt vagy mit kell majd viselniük, stb... Ez tényleg így lesz a jövőben? Tudom, Orbán Viktor próbálja ezt megakadályozni, de túl sokan vannak. :(
2018. márc. 31. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Jajj, brühühü, én vagyok a világ leggazdagabb és legerősebb közössége 500 millió lakossal, de a 3 év alatt ideérkező 2 millió menekült el fog nyomni...!
2018. márc. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Bill Gates hülyeségeket mond, váltsuk le. Ez a brühühü-s legyen az új Bill Gates!


Egyébként meg a migránsok el fogják lepni egész Európát, és ugyanolyan lesz ez a kontinens, mint szíria. Ugyanazok az etikettek, szokások, öltözködések. A nők alá lesznek rendelve a férfiaknak, olyan turbánt vagy mit kell majd viselniük, stb...

2018. márc. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%

Ő csak tudta. És az előidézésében is részt vett.


Amikor elkezdte Afrikába vitetni a védőoltásait, meg is mondták neki, hogy csak fogamzásgátlással együtt tegye. De már előre röhögött a markába, hogy milyen jó viccet csinál.

2018. márc. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. De ezt nem csak ő látja így. Szóval ebben a véleményben semmi extra nincs. Aki józanul gondolkodik az ezt nagyjából kénytelen belátni.
2018. ápr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!