Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem szeretem a magyar emberek...

Nem szeretem a magyar emberek viselkedését. Mindenki ideges a munkahelyen, és a politiaka miatt is. Melyik országba katapultáljak?

Figyelt kérdés
2018. márc. 27. 09:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%

Én is így vagyok vele, egyszerűen már utálom, hogy kimegyek az utcára és az első ember, akivel találkozom, az kritizál és leszólogat mindenért. De munkahelyemen is ugyanez van nekem is.

Én valamelyik északi országban gondolkodom. Azokra azt mondják, hogy megalszik a tej a szájukban, unalmasak, kényelmesek és be vannak lassulva, ellenben elég sokat piálnak a sötétség miatt és mindig szaunáznak. Pont nekem való hely. :D

2018. márc. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
A Holdra. Mindenhol vannak ilyen emberek, nehogy azt hidd ez magyar jelenség. Akik kint élnek külföldön ismerőseim mind elmondja, hogy nemzettől fügettlenül az ott élők is ilyenek.
2018. márc. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

#2

Igen, a kelet-európaiak ilyenek a saját tapasztalataim szerint is, de a nyugatiak nem annyira.


https://www.youtube.com/watch?v=zY1MVQeeStY

2018. márc. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ororszországba
2018. márc. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
Menj haza izraelbe
2018. márc. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%

#5


A zsidózástól biztos meg fogja kedvelni a magyarok viselkedését.

2018. márc. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Ugyanilyenek a Nyugatiak is, nem kell a mese, hogy ők mások. Ahogy írtam Orbán politikájának köszönhetően elég sok ismerősömnek már ki kellett mennie dolgozni, van rálátásom milyen a németek, angolok, osztrákok, stb.
2018. márc. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
Az angolokat én is aláírom, de a németek és az osztrákok kulturáltak.
2018. márc. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Sierra Leone
2018. márc. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

Kultúráltak a fenéket, hagyjuk már ezt a dumát, sokszor az angolokba több kultúra szorult.

Bécs egyik utcáját egyetlen egy éjszaka alatt tele sz*rták. Nem migráncsok, bevándorlók, stb. hanem bulizó osztrák fiatalok, mert nem akartak várni vagy elmenni bármelyik nyivlános WCbe.

Németek kultúrája olyan, hogy sokszor már menekülnek tőlük az emberek. Nem csak Oktoberfestből, stbből kell kiindulni. Ismerősöméknek a lánya allergiás az egyik régebbi fajta festékre, kint derült ez ki. Mondták ezt a főbérlőjüknek, átfestette. Nem csak a szobát, az egész házat. Milyen festékkel? Persze, hogy olyannal, amit direkt mondtak, hogy ne használjon, mindezt azért, mert sértve érezte magát, amiért megszólták.

Erre mondom, hogy nem kell a saját nemzetünkre ujjal mutogatni, bőven vannak még mindenhol ilyenek.

2018. márc. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!