Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem szégyen ez, hogy magyar...

Nem szégyen ez, hogy magyar fiatalok az utcán koldulnak?

Figyelt kérdés

Plaza előtt a -10 fokban a földön ülve koldul valami 20 éves csaj de már több hete látom. Egy táblát mutat, az van rá írva, hogy "segítsenek 2 gyermekem van stb." képekkel meg minden.

Én mindig adok neki pár száz forintot meg szóltam neki, hogy ne üljön a hideg betonra az esőben.

És az emberek 99%-a észre se veszi mert direkt ott maradtam egy ideig és figyeltem. Szerintem valami 1-2 ezer forintot szed így össze.


Szánalmas ez hogy ott koldul már vagy 3 hete ugyanazon a helyen és senki se segít neki!



2018. márc. 23. 22:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%

Szerinted ilyenek nincsenek Ausztriában, Angliában, neadjisten a Szent USÁ-ban? Dehogynem, főleg a "Szent USÁ-ban".


Ezeknek a felhúzására már nem képes korunk szociális állama, sőt vannak akik nem is akarnak hajléktalanból "előlépni", mert az túl sok társadalmi megfeleléssel és kötöttséggel járna.

2018. márc. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A jó édes ***** válasza:
29%
...a gyárak meg üresek, mert nincs ember. Pedig biztos szívesen adnának neki pénzt.
2018. márc. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%

Egy 20 évesnek van már két gyereke?


Nincs több kérdésem.

2018. márc. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
Erősen kamu szaga van a dolgonak, szóval nyilván csak könnyebb ücsörögni egész nap, mint tanulni vagy dolgozni.
2018. márc. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Nem 20 éves, az is lehet hogy 30. Én nem tudom. Az egész városban nincs 1 ilyen se. Azért ennyi idő alatt már valamit csinálni kellett volna vele nem? Mert ha nyáron kiül koldulni hát felőlem. Nincs jobb dolga. De ilyen időben?


Ez amiről beszélek a város legforgalmasabb helye, percenként 100 ember biztos elmegy ott...

2018. márc. 23. 22:27
 6/23 anonim ***** válasza:
64%

"Szánalmas ez hogy ott koldul már vagy 3 hete ugyanazon a helyen és senki se segít neki!"


Ez pedig egyszerű szociáldarwinizmus. A magyarok még nincsenek átitatva a Nyugati "minden degeneráltnak segítsünk" eszmével, tehát egészségesebb és életrevalóbb a társadalmunk. Mi simán beszólunk egy öngyilkosjelöltnek, hogy "Halj meg b*zmeg!" és nem társítunk előjogokat a mentális betegeknek, Down-szindrómásoknak. Sőt örülünk is, ha ezen életképtelen egyedek kivonják magukat a társadalomból, és nem rontják nekünk a levegőt. Itt csak az életrevaló marad életben.


Lehet, hogy hamarosan elhullik a csöves, és aztán? Majd más átveszi a helyét, és remélhetőleg életrevalóbb fiatalok népesítik be helyettük az utcát. Érdemes megfigyelni, hogy többezer plázába járó fiatalra jut 1-2 ilyen koldus. A gazellák is elhagyják törött lábú fajtársukat az oroszlánoknak, a patkány se mond búcsúbeszédet, ha az egyik rágácsáló úgy lesérül, hogy nem képes továbbmenni.

A világunk farkastörvényekre épül, ne azért sírjunk akik megfagynak az utcán, hanem örüljünk gyerekeinknek akik sokra vihetik. Ők is csak emberek, miért érne többet az utcán vergődő koldus a mi reményekkel teli gyerekünknél? És ha ők is csak ennyire fogják vinni, hát puff neki, buták voltak.

2018. márc. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

"Erősen kamu szaga van a dolgonak, szóval nyilván csak könnyebb ücsörögni egész nap, mint tanulni vagy dolgozni."


A magyar valóság. Üljél 1 órát a földön hóban fagyban esőben, majd megtudod.

2018. márc. 23. 22:29
 8/23 anonim ***** válasza:
60%

De Szégyen és szánalom a köbön saját magára nézve.


Azért nehogy már egy 20 éves életerős fiatal ne találjon értelmesebb elfoglaltságot. Akár valami alja, vagy közmunkát. Ha valóban gyerekei vannak, akkor azért jobban is megerőltethetné magát.


Az ilyet nem tudom sajnálni(akár kamu, akár nem). Aki ennyire életképtelen az ne csináljon gyereket!!!!

2018. márc. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
A koldusok 99%-a bérkoldus. Vagyis az aznapi keresetét le kell adnia egy kigyúrt kopasz úriembernek, hacsak nem akar törött bordákkal lefeküdni.
2018. márc. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
71%
Jó csaj? Akkor tudok neki munkát.
2018. márc. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!