Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem szégyen ez, hogy magyar...

Nem szégyen ez, hogy magyar fiatalok az utcán koldulnak?

Figyelt kérdés

Plaza előtt a -10 fokban a földön ülve koldul valami 20 éves csaj de már több hete látom. Egy táblát mutat, az van rá írva, hogy "segítsenek 2 gyermekem van stb." képekkel meg minden.

Én mindig adok neki pár száz forintot meg szóltam neki, hogy ne üljön a hideg betonra az esőben.

És az emberek 99%-a észre se veszi mert direkt ott maradtam egy ideig és figyeltem. Szerintem valami 1-2 ezer forintot szed így össze.


Szánalmas ez hogy ott koldul már vagy 3 hete ugyanazon a helyen és senki se segít neki!



2018. márc. 23. 22:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

10 évvel ezelőtt is tele volt az utca "sok gyerekes" csövesekkel.



https://www.youtube.com/watch?v=emDrqhxcJZs


Itt egy korabeli felvétel erről. Fodor Gábor sosem tartozott a kedvenc politikusaim közé, de ebben a videóban abszolút neki van igaza. Az ilyen semmirekklőket így kell helyretenni.

2018. márc. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
25%
A Fidesz miatt egyre több a szegény és a koldus!! Le a Fidesszel!!
2018. márc. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 árokpart ***** válasza:
24%
Rengeteg évbe kerül majd mire a Fidesz után a társadalom moralitása legalább kb. a 2000-es évek végi szintre kerül.
2018. márc. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
29%
A Fidesz érzéketlen pszichopatákat csinált a magyar emberek nagy részéből, hiába próbálják itt menteni a menthetetlent, az emberek farkastörvény gondolkodása azt mutatja, hogy már képtelenek ember módjára gondolkodni...
2018. márc. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
80%

"Ez amiről beszélek a város legforgalmasabb helye, percenként 100 ember biztos elmegy ott..."


Ha már egyszer azt szeretné valaki, hogy minél több ember adjon neki pár forintot, akkor azért ésszerű, hogy nem ott koldul, ahol senki se jár, mivel ott kicsi lenne az esélye, hogy kapjon valamit. Nem gondolod? Téged sem az eszed miatt szerethetnek.


"Szerintem valami 1-2 ezer forintot szed így össze. "


Valószinűleg megkeresi a napi fizetésed dupláját, csak sajnos nem magának.

2018. márc. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
24%
Üdv a 2018-as év Magyarországán, ahol egy "szülő" a saját gyerekét is képes utcára tenni... A többiek még tapsolnak is ehhez...
2018. márc. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
52%

#14 Ha ne farkastörvényekben gondolkodjunk, akkor mégis hogyan? Tele van minden tolvajokkal és egyéb bűnözőkkel, ajtónkon két tolózár és egy mágneses zár van. Az alattam lakót pár hónapja rabolták ki, fiamtól elcsórták a menzapénzt, feleségemet megfenyegették a villamoson, nekem is boxerrel kellet védekeznem, hogy ne nyúlják le az aranygyűrűmet. Ez még rosszabb volt az MSZP-kormány alatt, akkoriban pisztolyt is igyekeztünk beszerezni, mostanra valamennyit csitult a helyzet. A 90-es években az MSZP-SZDSZ-kormány alatt szomszédasszonyt megölték azért, mert valaki megneszelte, hogy van aranya.


Itt már nincs az idealizmusnak helye, meg a hippi eszméknek helye, kb. olyan lett a világunk, mint Madách Eszkimó-színje. Érdekes módon mindig Fidesz-kormány volt, amikor ez mérséklődni látszott egészen 1990 óta. A régi rendszerben bevallom semmitől sem kellett féljek.

2018. márc. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
5%
60%-os, ezzel azt állitod, hogy minden szegény ember bűnöző?!... Általánositasz, ahogy anno egy bajszos ember is tette?... A te szemedben valaki azért bűnöző pusztán, mert nem tud valamiért sok pénzt keresni?!...
2018. márc. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
77%

"60%-os, ezzel azt állitod, hogy minden szegény ember bűnöző?!"


Nem tudom honnan veszed ezt, magunk is "szegény emberek" vagyunk. A feleségem most otthon van a gyerekekkel, én üzemben dolgozok, örülök, ha normális ételre jut pénz és be tudjuk fizetni a rezsit. Fiatal koromban, a Kádár-rendszerben gyerekjáték volt megélni, most meg egyre inkább olyan, mint egy Mad Max-film. Fideszes vagyok igen, mert őalattuk legalább csökkent a bűnözés és több támogatás jut a családoknak, amit nem bánok ugyanis élőlényként az a kötelességünk, hogy szaporodjunk.

2018. márc. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
De. Legalább annyira szégyen, mint hogy a német fiatalok.
2018. márc. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!