Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Feljelenthetnek ilyenért?...

Feljelenthetnek ilyenért? Gyors válaszokat pls.

Figyelt kérdés

a tanárunkról van egy kép amin épp csuzdázik -.-

a képet nekem is úgy küldték (mi csináltuk osztálykiránduláson)és én meg tovább küldtem és akinek küldtem ő megmutatta neki és röhögve mondtaneki hogy felteszi a netre,a tanár meg aztmondta hogy beperel (13 vagyok,aki fel akarja tenni ő meg 16) mi a legrosszab ami lehet?


2010. jún. 10. 15:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
13 évesen senkit se jelenthetnek fel
2010. jún. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Dehogyisnem! Csak mivel még kiskorú, a szülőket veszik elő!
2010. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Miért nem olvastok? A 16 éves haverja akarja feltenni! A személyiségi jogok meg létező fogalmak! A megsértése törvénybe ütközik! Ennyi!
2010. jún. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nálunk a napokban volt egy ilyen a suliba, hogy egy 13éves lany matek órán a táblánál fényképeztette magát és a tanárúr is belelátszott a képbe. Nagy botrány lett belőle ,a tanár beperelheti vagy pénzbüntetést kap,kicsapják a suliból , levonják a magaviseletét. Még nem döntöttek a sorsáról a lánynak.
2012. okt. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!