Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Feljelenthetnek ilyenért?...

Feljelenthetnek ilyenért? Gyors válaszokat pls.

Figyelt kérdés

a tanárunkról van egy kép amin épp csuzdázik -.-

a képet nekem is úgy küldték (mi csináltuk osztálykiránduláson)és én meg tovább küldtem és akinek küldtem ő megmutatta neki és röhögve mondtaneki hogy felteszi a netre,a tanár meg aztmondta hogy beperel (13 vagyok,aki fel akarja tenni ő meg 16) mi a legrosszab ami lehet?


2010. jún. 10. 15:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
a legrosszabb az, ha az egész iskola rajta fog röhögni:))
2010. jún. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Beperelhet! Miért kellene ilyesmivel szórakozni? Inkább örülnétek annak, hogy a tanárotok egy osztálykiránduláson felszabadult tudott lenni, és nem az iskolai szigorral bánt veletek. Ne csináljatok hülyeséget! Nem a tanárt fogják kinevetni, hanem titeket megvetni. Megéri? A pert is?
2010. jún. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
ugyanmár, egy perrel csak tovább járatná magát egyébként is csak fenyegetőzik, nem lehet bizonyítani semmit
2010. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem éri meg...De ismétlem: NEM ÉN AKAROM FÖLTENNI A KÉPET!

aki fölakarja már próbáltam hivni de nem veszi fel.És a tanár is csak engem akar leb*szni mer én voltam ott amikor csináltuk.Aki meg mondta hogy fölrakja azon meg csak mosolygott...szépkis tanár mondhatom...

2010. jún. 10. 15:43
 5/14 A kérdező kommentje:

15:43 Remélem igazad van

holnap kiderül =/

2010. jún. 10. 15:45
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Lényegében feljelenthet, mert személyiségi jogokat sért, ha valaki feltesz egy képet, amit a rajta lévő személy nem engedélyezett.

De igazából szerintem fenyegetőzött. Viszont tényleg ne csináljatok ilyet! Össze tettem volna a két kezem, ha középiskolában olyan tanárom lett volna, aki tud velünk hülyülni!


V

2010. jún. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
szeptembertől sokkal rosszabbat is tud csinálni veletek, mint a perelés
2010. jún. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16:02-nél a pont.
2010. jún. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Téged nem perelhet be. A kép lehet a tulajdonodba, az internetre nem teheted fel az engedélye nélkül, tehát a másiakt beperelheti ha felrakja. az már személyiségi jogok kategória.
2010. jún. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
13 éveseket hiába perel be...
2010. jún. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!