Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy itt egyesek...

Miért van az, hogy itt egyesek abban élik ki magukat, hogy le/fel pontozzák a válaszokat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy most már egyre inkább az a tendencia, hogy tökmindegy ki mit válaszol, le van pontozva. nem kéne a politika kategóriában megszüntetni ezt a pontozósdit?
2011. márc. 28. 05:42
 1/8 A kérdező kommentje:
ha meg személyeskedik, akkor fel van pontozva. Ennek így mi értelme van?
2011. márc. 28. 05:46
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
a kérdésedet még értettem,de az utána lévő kommenteddel összekavartál,most azt se tudom ,hogy le vagy fel pontozzalak e :)
2011. márc. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Politika témakörben (valódi politikai kérdésekben) a pontozás inkább közvéleménykutatásnak számíthat. A válaszokból többé-kevésbé kiderül, hogy ki merre húz, és általában felpontozza a hasonló érdeklődésűt az ember, lepontozza az eltérőt. A minta reprezentatív volta azért eléggé kérdéses.
2011. márc. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ne félj kirájhekker, nem húzod ezzel a regisztrációddal sem sokáig :)
2011. márc. 28. 07:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Ebben az egy kérdésben egyetértek veled, pedig politikailag ellenkező állásponton vagyunk.

Én, az egész oldalon hülyeségnek találom a pontozósdit, mert nem ezen múlik, hogy ki - milyen ember (de jól tudtam, hogy egy másik témakörben is volt vele probléma: http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__990843-v.. ).

Valahol meg azt olvastam (igen, süt az értelem róla és megint nem politikai kérdéskör), hogy valakinek nem tetsző választ adott és a kérdező, a 'lesújtó haragjával' lepontozta a válaszadót, beregel más néven, hogy lepontozza, illetve arra buzdítja a többieket, hogy ők is pontozzák le a válaszadót. Ezt kerek perec le is írta egymagában, pedig a válasz nem is annyira személyeskedő volt (igen, mindenkinek máshol van az ingerküszöbe).

2011. márc. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert sok a droid! Inkább társaságban politizálj,ott nem pontoznak le,viszont,ha nem tudnak érvelni,nem is mernek személyeskedni! Így leszűrheted,hogy melyik az a párt,amelyiknek szimpatizánsai a legkevésbé képesek értelmesen érvelni! Nekem van 1 tippem,de inkább csönben maradok!
2011. márc. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen kretének,akiknek ez szórakozás.Én például általában csak a saját kérdéseimben a válaszokat szoktam pontozni hasznosság alapján.

Más kérdésénél csak akkor pontozok ha a kedves válaszoló orbitális baromságot írt.

Egyébként kit érdekel ha lepontoz?0% hasznossággal is lehet ide írni;).

2011. márc. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 doboszoli ***** válasza:

Próbáld figyelmen kívül hagyni a pontokat.

Ennyire egyszerű.

2011. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!