Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hol vannak ezek a munkahelyek,...

Hol vannak ezek a munkahelyek, ahol hétfőtől péntekig 12 órázni kell, szombaton túlóra, amit nem fizetnek ki és mindezt minimálbérért?

Figyelt kérdés

Gyakran olvasom, hogy vannak ilyen munkahelyek, de választ sose szoktam kapni.

Szal hol vannak ezek a munkahelyek?


2017. dec. 13. 12:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A legtöbb helyen a biztonsági őröknek csekkoló van kihelyzve és pl.:megadott időközönként csekkolnia kell ha nem csekkol időben akkor azt jelenti hogy az őr nem végzi el a feladatát rendesen és már ki is van rúgva. A bolti őröket meg egy értelmű hogy a kamerán vissza nézik meg hát láttál már őrt aludni a tes*óban én nem
2017. dec. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Jól van köszönöm szépen :)

Aki ennyire be van regisztrálva, hogy mikor mit csinált, az szépen elmegy a munkaügyre aztán feljelentést tesz.

De nem kell, mert ki van fizetve rendesen.

Szal megint ott vagyunk, hogy nem igazán jellemzőek ezek a munkahelyek.

2017. dec. 14. 09:56
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ott tartunk, hogy alapból senki nem mondott ilyet, csak megfogalmaztál egy abszurd és túlzó állítást, más szájába adtad, és miután kiderült, hogy nem igaz, amiről te is tudtad, hogy nem az, most szépen hátradőlsz, hogy igazad van és tombol a jólét, ezt mifelénk trollkodásnak hívják.
2017. dec. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!