Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hol vannak ezek a munkahelyek,...

Hol vannak ezek a munkahelyek, ahol hétfőtől péntekig 12 órázni kell, szombaton túlóra, amit nem fizetnek ki és mindezt minimálbérért?

Figyelt kérdés

Gyakran olvasom, hogy vannak ilyen munkahelyek, de választ sose szoktam kapni.

Szal hol vannak ezek a munkahelyek?


2017. dec. 13. 12:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Ez kB olyan lehet, mint a tömegesen éhező gyerekek. A lassan mindenkinek járó ingyen tankönyv és ingyen menza világában... Vagy mint a Jóisten, beszélünk róla, de még senki nem látta... :-)
2017. dec. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Lazy Lover ***** válasza:
4%
szinte minden hol ! te vak vagy?
2017. dec. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Majsa kacsafeldolgozó kb 300órát dolgoztunk le egy hónap alatt és 120ezret kaptunk érte. A beigért bér szerződésben is le volt írva napi 8 óra 733as órabér 8óra munka után a túlóra óránként 733+150%os pótlék mindez bruttóban. Erre megkaptuk a 120ezres fizut mondtam hogy ez igy nem jól van elszámolva épp hogy kitudtam mondani már ki is rúgtak mondták mehetek fel az irodába leszámolni
2017. dec. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Hármas, és a munkaügyi bíróság mit szólt ehhez?
2017. dec. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Semmit mert nem lett bejelentve mivel hiába hivtam a kollégákat hogy ezt nehagyuk nem jöttek mert hogy akkor kirúgják őket és nem lesz munkájuk 50emberből egyedül maradtam
2017. dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Az összes call centeres biztonsági őrös állás ilyen. Diszpécsereknél sem ritka
2017. dec. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Fel kell őket nyomni Nav nál Munkavédelemnél. Ugranak mindenre. Tapasztalatból tudom. Sima borítékos levél álnévvel címmel. És kész.
2017. dec. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Magyar egészségügy?


a dolgozók többsége a szakmunkás minimálbért kapja


az is aki huszonöt éve ott dolgozik mert összetorlódott a bértábla


pótlékokat meg a szegény kórházak van, hogy benyelik vagy csak három-négy hónap múlva fizetik ki


túlóra pedig nem kötelezö de a mentős vagy az ápoló kötelességtudó és tudja is, hogy szükség van az áldozatvállalására

és van, hogy ingyen bevállal egy műszakot csak működjön az osztály rendesen vagy ki tudjon állni elég mentőautó

2017. dec. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Jó, tehát nincs ilyen.

Az Xmas nevű felhasználó a munkaügyes troll, a szokásos "hülyére dolgoztuk magunkat, de senmi nem mert felállni, mert nehogy meghallja a főnök"

A diszpécser állások ki vannak fizetve, több ismerősöm van, például Vodafone.

A biztonsági őrök mondjuk igaz, azok tényleg nem kapnak nagy fizetést, de ott nyugdíjasokról beszélünk, akiknek jó a havi 100 ezer, mivel a 24 órát végigaludják.

Az Eü, azt nem tudom.

2017. dec. 13. 15:49
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

Nézd kérdező a kérdésed elég trollkodás szagú, szerintem senki se mondott olyat, hogy lennének ilyen állások.


De olyanok már vannak, amikről általában nem szeret tudomást venni sok "olyan jól élünk mint soha" mentalitású emberke, hogy vidéken van olyan betanított melós, aki már örül a napi 6000Ft-os bérnek, mert azt mondja, hogy milyen jól él belőle, hogy sok helyen tényleg csak minimálbérre jelentik be az alkalmazottat, meg kap harmincat zsebbe mellé, és igen az egészségügy meg úgy általában állambátyó a saját alkalmazottainak mocsok rosszul fizet.

egyébként mi ez a hülyeség, hogy a biztonsági őr nem csinál semmit? Én eddig akárhány biztonságisat láttam azok igenis föl-le járkálna, figyelnek nem szundikálnak mint hazudod, és főleg nem nyuggerek, nem is tudom ki látott már olyan nyugdíjast, aki bírja a majd egész napos állást.

2017. dec. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!