Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egy multik elleni bojkottnak...

Egy multik elleni bojkottnak milyen széles támogatottsága lenne?

Figyelt kérdés

Ja és ha tucat mindenféle népszerű szervezet több hónapos árubojkottot hirdetne a cégóriások ellen (Auchan,Lidl,Tecso, Ikea, Brico stb) akkor vállalnád hogy inkább drágábban de magyar bolttól veszel árut ?


Mennyien csatlakoznának? 100 ezer ? 500 ezer ?


2010. máj. 18. 22:55
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Így van, nehogy ki merjünk állni az érdekeinkért mert különben jujjujj mi lesz.


Ahhoz hogy nagyot tudjunk ugrani, néha vissza kell lépni egy párat.

2010. máj. 18. 23:36
 12/25 anonim ***** válasza:
17%
El tudom képzelni, hogy pár tízezren elmennek tüntetni a multik ellen, a végén megéheznének, és elmennének ételt venni a multikba...
2010. máj. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
8%

Mellesleg nem a Multik ellen kellene tüntetni, hanem az igazságtalan állam ellen aki nem teremt egyenlő versenyhelyzetet hanem csak és kizárólag a nagyoknak kedvez!!


Mert a Gazdagnak meg a külföldinek elnéznek mindent..


Hát hogy lehetne már felelősségre vonni itt egy orosz tőkést? Sehogy!


Moszkvába meg kábé ívbe lexrják hogy Nyomorországban adót csalt egy orosz..Ha meg sokat pampogunk még a gázt is elzárják aztán lehet leskelődni nagyokat..

2010. máj. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%

Szóval azért ezt is biroma Magyarokba, hogy sosem látnak tovább az orruknál, és olyanok mint a naív kisgyerek..


Minden mögött az állam áll!

Az tehet mindenről!

És sosem az akire mutogatnak!!

2010. máj. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Ezekbe eddig sem jártam. Inkább égetek el egy liter benzinnel többet és több boltba megyek el.
2010. máj. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

"Nemtudom. De én a multik oldalán állok, úgyhogy én a kisvállalkozókat bojkottálom, és mindent meg fogok tenni, hogy a multik elleni bojkott besz@rjon."


Neked sok eszed van gyermekem... Ha már ennyire ellensége vagy önmagadnak inkább kösd fel magad :D

2010. máj. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

"Hát én már csak annyit fuzok hozzá hogy hamvába halt ötlet..


török, orosz, német...


Ez EGY KOCSOG NÉP!


Európában Bárki a F@szára húzhatja a Magyar Koronát!


És Még vigyorgunk is hozzá!!"



Na az egyetlen értelmes hozzászólás ma este. És előbbi válaszok is tükrözik mennyire a faxára húzhat minket mindenki. Én a többi hozzászólót főbe is lőném!

2010. máj. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

pedig vállalni kéne



a francba a nagytőkésekkel

2010. máj. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

szerinted a magyar boltos honnan veszi az árút, te nagyon szerencsétlen?


voltál te már kisboltban? nem tűnt fel, hogy mennyi aro márkás cucc van benne? (ami ha nem tudnád, a Metro saját márkája) szerinted a nagy magyar csokigyár foglalkozik azzal, hogy egy doboz csokit adjon el a Jézus Szíve Kisboltnak, vagy a nagy magyar húsfeldolgozó foglalkozik azzal, hogy két guriga párizsit eladjon?


elárulom neked, hogy nem.

2010. máj. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos mivel kb 80 ezerből tartom fenn magam, nem tudom megtenni, hogy kizárólag kisboltban vásároljak, és a környezetemben nagyon sokan vannak így. :(
2010. máj. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!