Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ki unja már a 0%-os jobbikos...

Ki unja már a 0%-os jobbikos illetőt?

Figyelt kérdés

Annyi kérdés volt, ami jobbik ellenesekre vonatkozott, gondoltam, most egy jobbikos kommentelőre is rákérdezek.

Személy szerint én azért unom, mert szétoffolja az összes kérdést, ami nem tetszik neki, vitázni nem tud, ugyanazokat írja le válasznak.


2010. máj. 15. 16:14
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:

Én annak adok igazat, akinek véleményem szerint igaza van.

Az, hogy folyamatosan baromságokat írtok válasznak, csak minket fog leminősíteni. A gyerekes viselkedés pedig szintén nem fog pozitívumokat hozni nekünk. Ezt nem értitek meg?"



baromságot?


nézzél már szét ki írja a baromságot

a mellény meg a székely himnusz körül



magatokat égetitek

2010. máj. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az ex 53 ex 48 jelenleg talán 47%-os válaszoló lehet.


Engem nem zavar a 0%-os. Néha jókat derülök a válaszain.


Azonkívül megint csak igaz, hogy % alapján nem igazán lehet beazonosítani valakit, mert egyrészt több válaszoló is lehet azonos aránnyal, másrészt ez változik. Én sem voltam mindig 78%-os. Aztán elkezdtem a vallás témakörbe válaszolgatni és ez lett belőle.

2010. máj. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!