Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kevesebb a Jobbikos?

Kevesebb a Jobbikos?

Figyelt kérdés

Tavasszal még minden kérdés alatt ott figyelt egy jobbikos hozzászólás. Most hova lettek? Sem a jelenlétük, sem a hiányuk nem zavar, csak kíváncsi vagyok, hogy ezt más is így látja-e, vagy csak én gondolom így.

2007-2010 között azt hittem, hogy a web 90%-a a jobbikosoké. Mára mintha a baloldal kezdené "visszahódítani" a világhálót.


2010. szept. 3. 00:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
16%
igen
2010. szept. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok kevesebb.
2010. szept. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
10%

Egyre inkább lejáratják magukat. Folyamatosan olyan helyzetekbe kerülnek, amiből látszik, hogy valójában merre áll a szekerük. Szerintem egyre többen elfordulnak tőlük, nagyon helyesen. "Miképen pedig Jánnes és Jámbres (...) De többre nem mennek: mert esztelenségök nyilvánvaló lesz mindenek előtt, a miképen amazoké is az lett."

Nyitott szemmel járva ezt meg lehet figyelni, és értelmes emberek még idejében elhatárolódnak tőlük és az eszméiktől.

God bless!

2010. szept. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%
Nem kevesebb,csak 1 nincs kampányidőszak,2 nincs annyi jobbikost provokáló kérdés 3 legtöbbünk belefáradt a minden másnap feltett ugyanaz kérdések megválaszolásába újból s újból.Aki meg nem jobbikos,az honnan tudná,mennyien vagyunk,és csak szeretné ha megszűnne :).
2010. szept. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
12%

"Aki meg nem jobbikos,az honnan tudná,mennyien vagyunk,és csak szeretné ha megszűnne :)." Mi szűnne meg?

miért ne tudhatnám, hiszen annyi itt a büszke Jobbikos!

Amúgy sztem itt mindig többségben voltak!

2010. szept. 3. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
13%
Ugyan már,ők egy nagyhangú törpe kisebbség.
2010. szept. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
47%
inkább legyek egészséges jobbikos, mint áruló bármi más
2010. szept. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
41%
Nekem úgy tűnik, hogy itt mindig ugyanaz a 3-4 nagyokos gyalázza a Jobbikot és az ún. jobbikosokat. Vajon ezek miért nem tudnak magukkal foglalkozni? Miért kell hergelniük a magyarokat? Vajon mennyi lehet ebben a három-négyfős szuper csapatban az egy főre jutó előbőrök száma?
2010. szept. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
24%

62-es senki sem hergeli a Jobbikot! tudod miért? mert mindig zsidózással válaszoltok! amúgymeg az előbőröm nagyszerűen érzi magát :D

Mi ez a hülye duma, hogy a magyarokat gyalázzák? ja tudom szted csak az magyar aki Jobbikos -.-

2010. szept. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
60%

Látod kistrombita, pont erről beszélünk. Őszintén fogalmad sincs a jobbik retorikájáról, felvetted a

nácik = jobbik szemüvegedet, és mindent ezen keresztül itélsz meg. No, persze igaz, tévedéseik nekik is vannak, és én sem élnék egy Jobbik vezette országban, de gondolj csak bele, miért van most érdemi szó cigánykérdésről, Sukoróról, "nemzeti együttműködésről", kettős állampolgárságról..., mert a Jobbik zászlajára tűzte és meglengette az emberek orra elött. Na látod, itt kezdődik a felelős állampolgári gondolkodás.

2010. szept. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!