Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kevesebb a Jobbikos?

Kevesebb a Jobbikos?

Figyelt kérdés

Tavasszal még minden kérdés alatt ott figyelt egy jobbikos hozzászólás. Most hova lettek? Sem a jelenlétük, sem a hiányuk nem zavar, csak kíváncsi vagyok, hogy ezt más is így látja-e, vagy csak én gondolom így.

2007-2010 között azt hittem, hogy a web 90%-a a jobbikosoké. Mára mintha a baloldal kezdené "visszahódítani" a világhálót.


2010. szept. 3. 00:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
vuvuzela? Az előbőröd jól érzi magát? Hol? Egy formalinoldatos dunsztos üvegben? :)
2010. szept. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
szerintem elég sok a jobbikos, ill. magyar érzelmű. amúgy mindig ilyen volt ez az oldal?
2010. szept. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Hinni a templomban kell. :)
2010. szept. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én még itt vagyok de sok kérdéshez már nem írok mivel hiába próbálom én győzködni ezeket az agymosottakat.
2010. szept. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%

Én is jobbikos vagyok, és személy szerint van pár indokom arra, hogy miért nem írok annyit. A teljesség igénye nélkül:

-Belefáradtam abba, hogy automatikusan hülyének/kirekesztőnek/rasszistának stb.-nek neveznek, csak azért, mert a Jobbikkal szimpatizálok

-Ugyanolyan kérdésekre már ezerszer, és még annyiszor leírtam a véleményemet

-Beleuntam abba, hogy hiába érvelek értelmesen, nem érkezik rá higgadt, nemszemélyeskedő válasz

-Hiába írtam higgadtan bármit, automatikusan kaptam a lepontozást, csak azért, mert jobbikos vagyok.

-stb.

Szóval inkább csendben figyelek. Van pár elvetemült jobbikos válaszoló, de iszonyúan irritál, hogy miattuk egyből azt hiszik, hogy én is azonos szinten vagyok velük, mintha kizárt lenne a lehetőség, hogy vannak értelmes jobbikosok.

2010. szept. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
31%
Teny, hogy a jobbik a valasztok kb. 17 szazalekat mondhatja magaenak es teny, hogy a magyar web kb 80%-at lefedik vajon miert? Mert az a tobbseg aki nem ert veluk egyet nem szeret belemenni az eroszakos ideologiai vitakba az a par ember aki megis megteszi inkabb a szlesobalt kepviseli. Bar az is erdekes, hogy mikent tudnak folyamataosan a jobbikosok a Magyar munkaidobe folyamatosan kommentelni? Vajon mit dolgoznak ha folyotn irkalnak? A szlesojobb a vilagon mindenhol hiperaktiv ez hatarozza meg az ideologiajukat es a nezeteiket az meg, hogy most eppen hol vannak erdekes kerdes, ahogy elnezem a lepontozasokat ugyanugy itt vannak csak eppen nem tudnak mit irni! Szerintem ha valaki harcolni akar veluk a sajat fegyverukkel siman legyozhetoek!!!
2010. szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem néztek híradót? Tavasszal a választások előtt is szándékosan elhallgatták őket (RTL klub), és inkább minden más pártal csináltak riportokat, na most is ez a helyzet.
2010. szept. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem. Az, hogy itt hányan vannak, nem reprezentatív felmérés.

Amúgy szerintem az igazi jobbikos nem kevesebb. Sokan azért szavaztak rájuk, mert úgy érezték, nincs jobb. Na ők lehet, hogy kevesebben lettek, van, aki másra szavaz vagy el se megy majd.

2010. szept. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
46%

Vajon miért nyomatjál a Lehet Már Popsiba pártot (lmp) minden fronton? Hírtv és rtlklub egyaránt sztárolja őket, miközben az egyetlen tiszta magyar hangot a magyar politikában módszeresen agyonhallgatják.


Sokkal szebb jövőt!

2010. szept. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
45%

Talán van egyéb értelmesebb elfoglaltságuk, mint hogy tököljenek az MSZP-s komcsikkal/elvtársakkal és liberális narancsos kollégákkal :)

Szebb jövőt :)

2010. szept. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!