Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lesz így 20 év...

Szerintetek mi lesz így 20 év múlva?

Figyelt kérdés

Ha marad ez a helyzet,mi lesz így?A kisebbség nagyobság lesz és a magyarok lesznek kevesebben.Ők mikor fognak minket ellátni segéllyel?Ők mikor mennek dolgozni hogy a segély hozzánk jöjjön?Mikor fognak bármit is építeni,amit mi később bármi büntetés nélkül lerombolhatunk?


Nem az ördögöt akarom a falra festeni.Bízom benne hogy ez a helyzet soha nem fog bekövetkezni.


2010. máj. 9. 19:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"A statisztika arra való, hogy pl. megmondja, hány cigány van egy országban (és nem egy borsodi proli hányat lát a buszon reggel)."

Ezért a kijelentésért pedig külön köszönet. Megvárom amíg rájösz magadtól hogy mekkora ordenáré baromságot írtál:)

2010. máj. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

tegnap 20:46


Mit nem értesz azon, hogy a nem-borsodiaknak fontosabb dolguk is van, mint a megkergült borsodiak hülyeségeit hallgatni? Miközben a fél adójukkal a borsodiakat támogatják, és nem jókedvükben?

2010. máj. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

tegnap 22:08


Én meg nem várom meg, hogy megértsd, mire való a statisztika és mi a különbség a statisztika és egy proli óbégatása között. Ugyanis ezt úgysem vagy képes belátni, ahogy a többi jobbikos sem. Nem érdekes. Szerencsére kevés jobbikos van és sosem lesz sok. Képezhetetlen hülyék, de veszélytelenek.

2010. máj. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

19:22, 19:23


Na, vedd be a gyógyszered és higgadj le. Azt már észrevettem, hogy te is belátod hogy igazam van, de ez nem ok arra, hogy ösztönből szidd a másikat. A te kommented inkább tűnik óbégatásnak mituán csak a te örömödre egy nyugodt, értelmes, statisztikákat is felhozó hozzászólást írtam. Azért elvártam volna, hogy legalább 1 dologra reagálj belőle, ne csak káromkodj világba.


"Mit nem értesz azon, hogy a nem-borsodiaknak fontosabb dolguk is van, mint a megkergült borsodiak hülyeségeit hallgatni?"


Ez a fő probléma. Először is, vidékiek vagyunk, nem atomfizikusok, és minket nem is a média nevel fel. Nap mint nap megtapasztaljuk azokat az állapotokat amikről Te azt hitted hogy még Afrikában sincsenek. Voltál már egyáltalán itt az elmúlt 10 évben? (Elmúltál már 10 éves egyáltalán?) Én itt élek, te meg leprolizol csak azért, mert nagyobb problémáim vannak mint neked. Esetleg ha meghallgatnád amit mondok, észrevennéd, hogy itt többről van szó, mint kesergésről.


"Miközben a fél adójukkal a borsodiakat támogatják, és nem jókedvükben?"


Ugyanannyi adót fizetek mint Te. Ráadásul le merem fogadni hogy Te többet is keresel. Akkor most kinek is legyen jókedve?


"Én meg nem várom meg, hogy megértsd, mire való a statisztika és mi a különbség a statisztika és egy proli óbégatása között."


Majd ha te rájöttél, hogy a mi a különbség pár szám és a kib.szott VALÓSÁG között. Én aztán leszarom, hogy a statisztikáid azt mondják hogy egy cigány családban átlagosan 3.42 gyerek van, egy buszon meg átlagosan 2.17 cigány. Mert itt egy családban 8 gyerek, egy buszon meg 15 cigány van.


"Ugyanis ezt úgysem vagy képes belátni, ahogy a többi jobbikos sem."


Az általánosításon és a veled nem egy véleményen lévő emberek szidásán kívül másra is futja a töménytelen agyi kapacitásodból? Kit érdekel hogy nem szereted a Jobbikot? A szüleim sem szeretik, de ők legalább ÉRTELMESEN el tudják mondani, hogy mi vele a problémájuk.

Te talán egy befolyásolható kisnyugdíjas MSZP-s vagy? Vagy egy elvakult fecógyűlölő Fideszes? Vagy egy társadalmi rothadást pártoló LMP-s? Tudnál 1-2 érvet mondani, hogy miért arra a pártra szavaztál, akire? Tudnál 1-2 érvet mondani, hogy 4 év múlva miért ne a Jobbikra szavazzak?


"Képezhetetlen hülyék"


Tökéletes konklúzió a kommented végére. Látom ennél több eszed nincs is.



Köszöntem.

2010. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Szarok a farmra ba**meg! remélem Zalát elcsatolják Ausztriához a többi meg boldoguljon pest meg felfalja magát ....
2010. jún. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
kitör a III.vh. de ha így folytatódik a környezetszennyezés úgysem kell vele sokat foglalkozni..
2010. aug. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!