Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lesz így 20 év...

Szerintetek mi lesz így 20 év múlva?

Figyelt kérdés

Ha marad ez a helyzet,mi lesz így?A kisebbség nagyobság lesz és a magyarok lesznek kevesebben.Ők mikor fognak minket ellátni segéllyel?Ők mikor mennek dolgozni hogy a segély hozzánk jöjjön?Mikor fognak bármit is építeni,amit mi később bármi büntetés nélkül lerombolhatunk?


Nem az ördögöt akarom a falra festeni.Bízom benne hogy ez a helyzet soha nem fog bekövetkezni.


2010. máj. 9. 19:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
12:46 - A 14 év alatti korosztályban cigány többség van, ez tény:)
2010. máj. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Az a 20-25% a tarsadalom otode, negyede...egy nagyon jelentos resz es ha nem produktiv, akkor nagyon nagy karokat tud ez okozni a tobbi polgarnak es a gazdasagnak. Szerintem valos a problema, csakhogy ugy, mint eddig is, nem lesz semmi valtozas. Ugyanis Magyarorszagon csak panaszkodnak, de a problemat megoldani valojaban nem akarjak, mivel a panaszkodashoz nem kell gondolkodni es igy az konnyebb. Szerintem nem lesz polgarhaboru, mivel a politikusok dedelgetni fogjak a kisebbseget a szavazatokert es mindent be fognak vetni, hogy nehogy lazongas torjon ki. Az orszag gazdasagilag meg inkabb le fog sullyedni. Szerintem ennyi fog tortenni, ami mar onmagaban sulyos problema.
2010. máj. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

tegnap 16:07


Forrás? (Tudom, Szegedi Csanád egyik kampánybeszéde)


A 14 alatti korosztályban a valóságban 15-20% körül van a cigányok aránya.

2010. máj. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
05:38 Forrás: saját tapasztalat. Csak végignézek a környékbeli általános iskolákon, ahol mondjuk 30 magyar gyerekre 100 cigány jut.
2010. máj. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%

ma 17:58


Én meg körülnézek az itteni iskolában, és nem látok egy cigány gyereket se.


A statisztika nevű gonosz judeobolsevik tudomány arra való, hogy hogy egyéni benyomások helyett az országra vonatkozó átlagértékeket számoljon ki.

2010. máj. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Ja, igaz, majdnem el is felejtettem hogy én csak az ország egy pontján élek, és rohadtul nincs hatással rám a dunántúli árja nép, mikor itt Borsodban megfulladok a cigányoktól. A statisztika nevű tudomány azoknak való, akik soha nem tapasztalták az aktuális problémát, és okosnak akarnak tűnni, ahelyett hogy józan paraszti ésszel a saját bőrükön tapasztalnák meg azt aminek a védelmébe kelnek.
2010. máj. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%

"rohadtul nincs hatással rám a dunántúli árja nép, mikor itt Borsodban megfulladok a cigányoktól"


Borsodban az ország lakosságának 7 (hét) százaléka él, a Dunántúlon 40 (negyven) százaléka, Budapesten 15 (tizenöt) százaléka.


Az ország jövedelmeinek 40 (negyven) százalékát termeli Budapest, másik 40-et a Dunántúl, Borsod 3 (három) %-ot.


Borsodban rengetegen élnek segélyből (messze nem csak cigányok), Budapest és a Dunántúl tartja el őket.


Ideje lenne, hogy a borsodiak tanuljanak egy kis szerénységet és illemet és a koszfészküket ne tévesszék össze az egész országgal.


Baromira nem tudok együttérezni Borsoddal, amíg minden hülye borsodi azt képzeli, hogy az ő nyomora miatt az ország többi részének is hozzá kell hülyülnie Borsodhoz.

2010. máj. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%

"A statisztika nevű tudomány azoknak való, akik soha nem tapasztalták az aktuális problémát, és okosnak akarnak tűnni"


Nem, okostóni. A statisztika arra való, hogy pl. megmondja, hány cigány van egy országban (és nem egy borsodi proli hányat lát a buszon reggel).


A statisztikát használja a politika, használják a közgazdászok, a mérnökök. Azaz akik irányítják az országot. Neked nincs szükséged a statisztikára, te úgyis gondolom csak a segélypénzt várod minden hónapban, vagy jó esetben csavarokat csavarsz be egy gyárban, ahol a munkahelyedet Budapest és a Dunántúl pénzéből dobták össze :))) Neked tényleg nem kell értened a statisztikához, óbégatni, vegyespálinkát szlapálni és a jobbikra szavazni anélkül is tudsz :)))

2010. máj. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
65%

"A statisztikát használja a politika, használják a közgazdászok, a mérnökök. Azaz akik irányítják az országot."


Epp ezert tart ott Magyarorszag, ahol. Csak szamok az emberek es a VALO eletnek vajmi keves koze van mindehhez. Szerintem nem mindegy, hogy hol mennyi a roma, mert lehet, hogy egyik orszagresz belefullad, anyagilag belerokkan es az ott eloket akkor hidegen hagyja, hogy toluk 200 km-re jobban elnek - ciganymentesen. Nem kellene mast leszolni. O borsodi, ott szuletett, nem tehet rola, hogy nem dunantuli. Mit kellene tennie??

2010. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Úgy látom nagyon boldog lettél, hogy sikerült összehasonlítani egy megyét az ország egyik felével, és kihozni egy 37%-os különbséget. Aranyom, mit vártál?:) Hogy majd egy lezüllött iparvidék, ami az orszég legtöbb munkanélkülijével büszkélkedik többet termel mint az egész Dunántúl? És mikor került szóba Budapest? Az a fővárosunk, és igen, csak azért lakik ott az ország 15%-a, mert Trianon után a várost nem méretezték át, Budapest a történelmi Magyarország adottságaihoz igazodott (és tévedsz, most nem a Trianon előtti időket sírom vissza, nem vagyok mélymagyar, hülye jobbikos, szűklátókőrű élősködő cigány... stb, amivel még megvádoltál).

De tudok mondani én is statisztikákat, csak hogy jó kedved legyen. Míg a a Dunántúlon (igen, az egész területen) a cigányság 20%-a él, addig csak az északkeleti országrészen a cigány lakosság 51%-a. Érdekes. Az ország nyugati része minden tekintetben fejlettebb. Érdekes.

Valóban, nem csak cigányok kapnak segélyt. Ebben viszont az a pláne, hogy a magyar embernek nem büdös a munka, és csak akkor igényli, ha tényleg szüksége van rá. Emellett a cigányság nagy része egy darab téglát nem mozdított még életében, és őket Te tartod el. Te meg én, mi. Ugyanis én nem kapok segélyt. Nem tudom honnan vetted ezt, tán erről is van egy statisztika?:)

"Ideje lenne, hogy a borsodiak tanuljanak egy kis szerénységet és illemet és a koszfészküket ne tévesszék össze az egész országgal."

"én csak az ország egy pontján élek, és rohadtul nincs hatással rám a dunántúli árja nép." Szerintem ebben egyetértünk.

Te sem vagy jobb nálam, kicsit mintha átragadt volna rád a szapulni vágyás egy letűnt pártról (aki annyira nem volt errefelé népszerű). És a statisztikákat még ennek a kommentnek a végére sem sikerült megszeretnem, ugyanis ilyen országon belüli különbségek mellett nem sokra megyünk az átlagolással. Majd egyszer elköltözök, aztán mindkettőnknek jó lesz:)

2010. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!