Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lesz így 20 év...

Szerintetek mi lesz így 20 év múlva?

Figyelt kérdés

Ha marad ez a helyzet,mi lesz így?A kisebbség nagyobság lesz és a magyarok lesznek kevesebben.Ők mikor fognak minket ellátni segéllyel?Ők mikor mennek dolgozni hogy a segély hozzánk jöjjön?Mikor fognak bármit is építeni,amit mi később bármi büntetés nélkül lerombolhatunk?


Nem az ördögöt akarom a falra festeni.Bízom benne hogy ez a helyzet soha nem fog bekövetkezni.


2010. máj. 9. 19:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%
szerintem már mindenkinek tele van a töke az ilyen kérdésekkel hogy: "jaj mi lesz a magyarral, jaj a romák átveszik a hatalmat ,jaj..."
2010. máj. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Az egy dolog ha valakinek tele van ezzel a töke. Ez attól még egy valós probléma. Nem hiszem hogy 20 év múlva többen lesznek, meg szerintem amúgy se tűr már olyan sokat a magyar.
2010. máj. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
57%
Polgárháború, de 20 éven belül.
2010. máj. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
A magyar nép nem fogja sokáig tűrni ezt a dolgot. :)
2010. máj. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
25%

20 év múlva két dolog lehet: Magyarország végre felzárkózik a nyugathoz,


VAGY


Összeomlik a kormány, anarchia tör ki, ezért másik ország megszállása alá kerülünk. Remélem az USA száll meg minket, jobb lenne USA uralom alatt az emberek élete, mint egy tehetetlen magyar kormány alatt.

2010. máj. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Én amint tehetem lelépek ebből a szarkupacból, tehát túlzottan nem érdekel. És ahogy elnézem sokan gondolkoznak így, mint én. Tehát nem lesz aki adót fizessen, nem lesz akinek a pénzéből eltartsák a cigányokat. Akkor talán elkezdenek dolgozni, hogy a kedves kérdező élősködhessen. De én nem süllyednék le erre a szintre.
2010. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
57%

Remélem ez :D


[link]

2010. máj. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Polgárháborús állapot, hullák ezrei, mindennapos összecsapások.

Csak remélni tudom,hogy ez mihamarabb bekövetkezik,mikor még mi vagyunk többségben, és győzhetünk a sok tetves cigó fölött!

2010. máj. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Már 40 évvel ezelött is a mi lesz 10-20-30 év múlva volt a kérdés.

Hogy mi lett...hát valakinek jobb,valakinek roszabb.

Ha átfogóan nézzük,akkor azt kell mondanom,hogy eladósodtunk,mint a hülekölök,aki úrizálni akart...

2010. máj. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Már kb. 50-szer leírtam, hogy miért nem fenyeget az a veszély, hogy a cigányok aránya nagymértékben megnőne. 50 év múlva sem lesznek többen, mint 20-25%-nyian. De mivel a kedvenc sportotok az elképzelt veszélyektől való rettegés, a tényeket pedig nem szeretitek (mert zavar titeket a fikcióktól való rettegésben), ezért beszüntetem a korrepetálást.
2010. máj. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!