Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit tettek eddig a cigányok...

Mit tettek eddig a cigányok az országért?

Figyelt kérdés
Komolyan kíváncsi vagyok, mert egyszerűen nem jut eszembe semmi.
2010. máj. 7. 15:19
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
*érzékeltetni
2010. máj. 7. 16:41
 22/40 anonim ***** válasza:
Kérdező! Én is egyetértek a kommenteddel, és persze nem is tartottalak nácinak, meg ilyesminek. Én csak logikusan gondolkodok (azt hiszem), és ilyen szempontból próbáltalak egy kicsit szembesíteni a szerintem a kérdésben és egyes kommentjeidben rejlő logikai hibával. De azt hiszem, túltárgyaltuk.
2010. máj. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
szerintem is:) csak nem tudtam pontosabban feltenni a kérdést!:S
2010. máj. 7. 16:52
 24/40 bumbi02 ***** válasza:
0%

és te kérdező mi jót tettél országunkért?:)


amugy a cigányok többnyire vándor mesterek voltak a történelem során (kézmüvesek pl) aztán betett nekik az ipari forradalom mer onnantól kezdve nemvolt rá szükség, de pl a zenéjük külföldön is ismert volt.. Sárközy Ferenc, Dankó Pista , ma Mága Zoltán, 100 tagu cigányzenekar... kimihez ért.. de igen ma többségük (80-90%uk) rászolgál a rossz névre..

2010. máj. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
A nagy semmit.
2010. máj. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

Tudóst nem ismerek, de a cigány feltalálókról ne feledkezzünk meg!

Gondoljatok csak a Kanalas orvosságra és az Orsós magnóra.

2010. máj. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
0%

Szóval híres cigányok nevét várnád?

Nézd meg ezt a wiki oldalt:


[link]


Boldog vagy nácikám?

2010. máj. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

Ha már ott voltam, utánanéztem jobban is. Érdekességképpen, ez pedig a híres cigányok listája szerte a nagyvilágban:


[link]

2010. máj. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Hány tudós és feltaláló van közöttük? Merthogy ilyen kérdés is elhangzott a kérdezőtől. A muzsikusokat hagyjuk már róluk, már volt szó.
2010. máj. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 bumbi02 ***** válasza:
az volt az eredeti kérdés h mit tettek eddig az országért...aztán mikor látta akérdező hogy mégiscsak tudunk irni hiresebb cigáynokat, zenészeket, akkor gyorsan modositotta hogy azé tudosokat is irjunk me má zenészből sok van? hát hogyha ez a jellegzetességük? a magyar cigány zene...
2010. máj. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!