Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit tettek eddig a cigányok...

Mit tettek eddig a cigányok az országért?

Figyelt kérdés
Komolyan kíváncsi vagyok, mert egyszerűen nem jut eszembe semmi.
2010. máj. 7. 15:19
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
85%
növelték a létszámot
2010. máj. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Folyamatosan(értsd percenként) új kis pulyával járulnak hozzá a népesség növekedéséhez.
2010. máj. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
30%

Van miről kérdést kiírni naponta 15 xör a hozzád hasonlóknak.

Gondolj bele, akkor a magadfajták mit tennének unalmukban?

2010. máj. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
15:33 ha nem tudsz egyet sem akkor minek "válaszolsz"?
2010. máj. 7. 15:40
 5/40 anonim ***** válasza:
16%
Na és te mit tettél eddig az országért? :)
2010. máj. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
96%

hát, túl sok mindent biztos nem, legalábbis úgy kollektíve nézve.


ha a többi népcsoportot nézzük magyarok-kínaiak, stb akik itt élnek, ők közösen kollektíve nézve építettek. ergó ha mondjuk a magyarok 30%-a rombolt, de a 70%-a épített, akkor arra azt mondhatjuk, hogy többnyire hozzájárultak ahhoz, hogy épüljön az ország. gondolok itt az adózástól kezdve a munkán át sok mindenig.


ezzel szemben a cigányoknál nem hiszem, hogy a többség építő jellegűen állna hozzá a dolgokhoz. a nagy többségük, szerintem 90%-uk csak rombol, a maradék 10% -uk talán olyan mint a magyarok, esetleg van köztük régimódi cigány, pl zenész.


tehát szerény véleményem szerint a cigányok csak lejjebb húzták többségében az országot.

de persze az elsődleges bűnösök azok akik ezt hagyták, hagyják és még adják is alájuk a lovat, hisz kell a szavazat.

2010. máj. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
15:43 köszi, hogy leírtad helyettem is, így nem kell egy csomót pötyögnöm. :)
2010. máj. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

15:40 gondoltam, hogy valaki ezt is bele fogja böfögni, de inkább nem megyek bele


15:43 a cigány zenészekre én is gondoltam, az már egy pont!

2010. máj. 7. 15:47
 9/40 anonim ***** válasza:
19%
Nincs értelme ennek a kérdésnek. Vagy ha van, akkor kérdezhetnénk azt is mit tettek az országért a kék szeműek, a birkapásztorok, a reformátusok vagy éppen a homoszexuálisok.
2010. máj. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
6%
Egyetértek a 15.44.-el. Ideje lenne már abbahagyni a sok unatkozó Jobbikosnak a cigányozást,zsidózást stb. Foglalkozzatok értelmesebb dologgal. Lenn mivel!
2010. máj. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!