Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon szemét lennék?

Szerintetek nagyon szemét lennék?

Figyelt kérdés

Most adtam el nagy családi házamat amire elfelejtettem bejelenteni,hogy van egy kis gázszámla tartozásom.Kb 3-400 ezer ft.Az új lakók addig nem is tudják átíratni a gázszámlát a nevükre még én ki nem fizetem a fenálló tartozást.Már pedig nem akarom kifizetni.Mostmár semmi sincs az én nevemen se kocsi sem pedig ingatlan.Még csak folyószámlám sincs amiből levonhatnák a tartozást.Igy ha esetleg a tulajdonos vagy esetleg a dégáz zrt eljárást indítana ellenem nem tudják semmíből sem behajtani a tartozást.Mivel nem tudnak mit vinni ha nincs semmi a nevemen. Az állam már amugy is nagyon sokat húzott le rajtam(1 miska),ezért nem fogok fizetni.

Am ki tudja hogy mennyi most a gáz ára??


2010. máj. 2. 14:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
53%
Baxhassák a pörölést ha semmi sincs a nevén. Hahahahaha...
2010. máj. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
53%
Az államtól amit csak tudsz lopj el. Ha pörölnek menj pestre a rákosrendezőn keresd Sulcot. Szerez neked hajléktalan igazolványt egy fröccsért és onnantól minden bíróság benyalhat. Hehehehehehe....
2010. máj. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Azt hiszem itt-ott tévedések vannak..

A gázszolgáltatónak kevés köze van az államhoz, tevékenységében nincs köze hozzá.

Attól, hogy nincs vagyontárgy a neveden a bíróság megítéli a kifizetendőt bírói, kamat és minden egyéb költséggel terhelten, amit átváltanak börtönben leülendő napokra.

A legrosszabb, amire Te nem gondolsz, hogy eladják a követelést vagyonbehajtónak, ahol felszólítás és nem teljesítés után mondjuk lesz egy törött felkarod indulásnak. És akkor mondhatod a magadét...

2010. máj. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
15:36 - ha van bejelentett munkahelye, akkor viszik szépen a pénz felét
2010. máj. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
46%
De nem lesz bejelentett munkahelye, sem lakcíme. Sem törött felkarja. És halomra szopat titeket. Hahahaha....
2010. máj. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
És nem lesz nyugodt álma se...
2010. máj. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodt lesz. Nem mindenki olyan fosos mint te. :)
2010. máj. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Jaj, de szeretem ezeket az uszító válaszolókat! Azért regisztráltál, mert élvezed, hogy beugathatsz névtelenül, személytelenül bárkinek!!! És közben előadod, hogy milyen jót mulatsz. Az ilyen jellemtelen, gerinctelen emberek a háttérben nagypofájúak csak. A való életben meg a szőnyeg alól kukucskálnak, mert egy nagy 0-ák.

A kérdezőnek ugyanakkora jelleme lehet, de kíváncsi lennék, hogy a törött karjával hogy tudná megtörölni a vérző orrát. Ezt nem 3-400 ezerért vállalják be, vannak akik egy kiadós ebédért elvégzik a piszkos munkát. Ha a volt házad új tulajdonosa miattad nem kap gázt, és van vér a pucájában, megkeres egy ilyen embert. Akkor jó lenne, ha a beugatós válaszoló melletted állna, hogy megvédjen. Nem irigyellek, de amit kapni fogsz, azt magadnak harcoltad ki!!! Aljasak vagytok mindketten!!!

2010. máj. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
16:52-es vagyok. Kiegészítés: nyugodtan lepontozhatsz, látom, hogy minden tisztességes embert lehúztál. De ez is fényezi a jellemedet, nem kicsit...
2010. máj. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nekem csak 1 kérdésem van: Ha eladtad a házat, akkor minimum az Apeh tudja, hogy van pénzed, simán behajtható annak az árából a pénz, nem?
2010. máj. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!