Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon szemét lennék?

Szerintetek nagyon szemét lennék?

Figyelt kérdés

Most adtam el nagy családi házamat amire elfelejtettem bejelenteni,hogy van egy kis gázszámla tartozásom.Kb 3-400 ezer ft.Az új lakók addig nem is tudják átíratni a gázszámlát a nevükre még én ki nem fizetem a fenálló tartozást.Már pedig nem akarom kifizetni.Mostmár semmi sincs az én nevemen se kocsi sem pedig ingatlan.Még csak folyószámlám sincs amiből levonhatnák a tartozást.Igy ha esetleg a tulajdonos vagy esetleg a dégáz zrt eljárást indítana ellenem nem tudják semmíből sem behajtani a tartozást.Mivel nem tudnak mit vinni ha nincs semmi a nevemen. Az állam már amugy is nagyon sokat húzott le rajtam(1 miska),ezért nem fogok fizetni.

Am ki tudja hogy mennyi most a gáz ára??


2010. máj. 2. 14:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
22%
Nem lennél szemét, az államot gyilkolni kell ahol tudod. Az új vevőtől meg nem tagadhatják meg a szolgáltatást mivel nem ő tartozik.
2010. máj. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
ha egyszer lesz jöcedelmed, levonják belőle, kamatostól. Nem érdemes szórakozni...
2010. máj. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Addigra elévül.
2010. máj. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
71%
Csak az a bökkenő, hogy ekkora tartozásnál egy idő után kikapcsolják a gázt. Mindegy, hogy ki tartozik, és az is mindegy, hogy a gázt most használó vevő a tartozásban vétlen. És tényleg nem írják át a nevére, amíg nincs rendezve a teljes tartozás, viszont egy idő után kikapcsolják. Közben kamatot is megállapítanak. Egy szó, mint száz, igen, szemétség, ha nem fizetsz. Nem az állammal b'szol ki, és nem is a gázszolgáltatóval, hanem a vevővel.
2010. máj. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%
Nem évül el.hidd el nagyon drága lesz az a 3-400 000 forint amivel megloptál minket becsületes adófizetőket!igen szemét vagy.
2010. máj. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
65%
nem évül el, mert küldik a a felszólításokat. De mivel a standard adás -vételi szerződésben benne van, hogy kifizeted a fennálló tartozásokat, nem elég, hogy a gázszolgáltató perelni fog, de az új tulajok is egy szépen megnyerhető kártérítési pert fognak a nyakadba akasztani...nem mellesleg a végrehajtó ingóvagyont is foglalhat ill. a fizetésed is tilthatja ill. a meglévő bankszámláid inkasszálni fogja
2010. máj. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
49%

Igen szemét vagy. Nem fizettél valamiért, amit megkaptál; ez lopás. Raádásul nem egy kiló kenyérről van szó, amelyet azért loptál, mert éhes voltál...


Ha roma lennél, akkor mindenki leszólna, és itt fröcsögne, de mivel magyar vagy, ezért neked szabad lopnod, és persze az állam a hibás ezért is.

2010. máj. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
19%
3000 ftért cigánykodsz???? na neeee. ezzel szerintem saját magadat járatod le. a te tartozásod volt és most nehogy azt mond hogy földhöz vágna ha kifizetnéd...istnenem...
2010. máj. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
300 ezer
2010. máj. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
61%

"van egy kis gázszámla tartozásom.Kb 3-400 ezer"


A kis tartozás 10 ezer forint, de ha már így látod megdobhatnál egy kis pénzzel.


"Az állam már amugy is nagyon sokat húzott le rajtam(1 miska),ezért nem fogok fizetni."


Majd ha nem fizetnek a munkádért akkor ne okold a munkáltatót, őt is lehúzza az állam


Szánalmas vagy, lopsz és még büszke is vagy rá.


De ha egy cigány csinálná lefogadom hogy a fejét követelnéd.

2010. máj. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!