Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Haverkodnál cigányokkal? És...

Haverkodnál cigányokkal? És ha nem, akkor miért?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 13:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Tudod kik mondanak ilyeneket? Az olyan "nagymagyarok", akiknek a gép előtt (pl fórumokon) meg a haverjaik körében hatalmas pofájuk van, amikor meg arra kerülne a sor, hogy "nagymagyarkodhatnának", fülét farkát behúzza. Cigányokkal nem szégyen haverkodni. Miért lenne az? Csak mert Morvai Krisztina azt mondta?
2010. máj. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

(előző válaszoló vagyok)

Hozzáteszem, hogy haverkodni csak normális cigányokkal érdemes, nekem is van néhány cigány (mellesleg teljesen normális) haverom, semmi gond velük. A házuk se putri, meg nem mondanád hogy ott cigányok laknak.

2010. máj. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
9,45!Ez a lényeg!A kérdező nem a kivételekről érdeklődött.A drappok túlnyomó hányada nem alkalmas arra,hogy barátkozz velük mert,kihasználnak,átvernek,lehúznak.Érdekhaverság az övék.Morvai Krisztinázhatsz,de azt kívánom a hozzád hasonló nagy fajvédőknek,hogy csak "átlagcigány" haverjai,szomszédai legyenek!
2010. máj. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Igen,......de csak a utolsóval.
2010. máj. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:

Van cigány ismerősünk, akivel semmi baj nincsen (időnként összejövünk), de többel került kapcsolatba a tágabb rokonságom, akik csak lehúzták, átverték őket, össz. már milliós nagyságrendben.

Tartom a távolságot és a gyerekeimet is erre intem. Beszélgessenek, ha akarnak velük, de semmi egyéb.

2010. máj. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:

Nem haverkodom velük, mert egyszerűen félek. Nem kívánom senki halálát, de jobb nekem ha nagy ívben kerülöm őket.


22/l

2010. máj. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Attól függ hogy beás vagy kolompár. A beás cigányok nagyon jó indulatúak nekem is van egy olyan haverom és mindig számíthatok rá mindenben.
2010. máj. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

én erre azt mondom, hogy miért ne lehetne, csak ez is olyan hogy meg kell válogatni kivel.

Mint a fentiek irták, van közöttük rendes is, és van nem.

Magyarok között is van ilyen.

Példa, van 2 cigány haverom, normális, nem lop, nem ver át, és rendesen dolgozik.


De pl vannak olyanok is akiket elkerülök, mert ennek ellentétje.


Magyar ember is van olyan akit messze lekerülök, szal szerintem ennyi

2010. máj. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Normális ember nem azt nézi, hogy valaki cigány-e vagy magyar, hanem hogy milyen a személyisége.

Nagy hiba az általánosítás.

2010. máj. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
nekem volt egy brazil haverom, legalább is azt hittem h haver, amíg el nem lopta a lego figuráimat meg a kilóméterórámat a bmx bringámról. 9 éves voltam akkor most 23 vagyok :P
2010. jún. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!