Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed 29%-os válaszo...

Mi a véleményed 29%-os válaszolóról?

Figyelt kérdés

Tudom több ilyen is van, de ez mindenhova odairkál, jobbik ellenes hazugságokkal tömi az emberek fejét. Egyszerűen szánalmas. Egyik kérdésben állít valami alaptalan hülyeséget, majd nekünk kell megcáfolni, nem neki bizonyítani. Itt járunk?


Párttól függetlenül kérdezek mindenkit, hogy szerintetek mitől retteg ez a válaszoló? Egyértelműen látszik hogy fél.


2010. ápr. 9. 15:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
43%

"arra b+ HOGY A ZSDESZ MEG A MASZOP EGY NAGY KORRUPT SZEMÉTLÁDA PÁRT "


Én ilyet hol mondtam, hogy nem azok? Mert én is pontosan tudom, hogy pontosan ilyenek. De szerintem a Jobbik akkoris rosszabb az egyetemes behülyítéseivel.


"és a Jobbik neked is jót akar "


Középosztálybeli vagyok, nekem ugyan nem.


"de ilyen begyöpösödött iq harcos értelmiségi képtelen nem fogja fel "


Na ez meg egyszerűen gyönyörű, az értelmiséginek mióta lett ilyen értelme? Hát csak gratulálni tudok.

2010. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
53%
Most komolyan, azok, akik fórumozni akarnak, azok miért nem keresnek föl egyet a több ezer fórum közül, ott van nicknév, adatlap stb.stb. Miért egy névtelen kérdezős oldalt kell megpróbálni fórummá átalakítani?!
2010. ápr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
16:35-ösnél a pont.
2010. ápr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!