Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Azt mondják hülye vagyok ha...

Azt mondják hülye vagyok ha nem szavazok, szerinted is? Kit hagyok cserben?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 15:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Kit csapsz be?

Magadat...

A párt szó a latin pars szóból ered, ami azt jelenti, hogy rész, részben. Vagyis egy párt nem képes mindenkit képviselni, hanem a társadalomnak egy részét...

Ha nem mész el szavazni, akkor lemondasz arról a jogodról, hogy a te értékrendedet, nézeteidet képviselje valaki...

Persze lehet, hogy nincs olyan párt ami neked szimpatikus...

2010. ápr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem itt azokkal van a gond, akik nem szavaznak, de utána sír a szájuk...

Én május huszadikán leszek 18, szóval pont kiesek belőle, pedig szeretnék szavazni. Viszont sok ismerőstől hallom, hogy ők azt' biztos nem mennek el, múltkor se voltak - ezzel szemben folyamatosan szidják a jelen helyzetet. Én úgy vagyok vele, hogy akkor van jogom pattogni, ha szavazok, ha teszek valamicskét érte, hogy másként legyen. Igenis sokat számít egy szavazat (itt a helyi választásokon nálunk valamelyik évben pl EGY szavazaton múlt a végkimenetel)...



gondolom most a korom miatt majd le leszek szavazva... :)

2010. ápr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A nem szavazó is szavaz, csak nem ő dönti el hova megy a szavazata.
2010. ápr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

jah, és városban lakok, nem faluban... :)


16:43 voltam

2010. ápr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A nem szavazásnak akkor van értelme, ha emellett meg akarod dönteni a rendszert. Ha csak nem szavazol, az tényleg baromság, mert akkor így is szavazol. Remélem nem kell elmagyaráznom, hogy miért...
2010. ápr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én meg szeretném dönteni.

Ami most van, az nagyon rossz, mert teljes gőzzel vágtatunk a szakadék felé.

2010. ápr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ne szavazz, de ha a hatalomra kerülő kormány hoz bármiféle, számodra kellemetlen döntést, akkor is kuss legyen a neved, mert nem vetted még a fáradtságot sem, hogy dönts a sorsodról.
2010. ápr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!