Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Azt mondják hülye vagyok ha...

Azt mondják hülye vagyok ha nem szavazok, szerinted is? Kit hagyok cserben?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 15:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
a Te döntésed,h szavazol-e! Ne foglalkozz senkivel, különben is a szavazás titkos, senkinek semmi köze hozzá!!
2010. ápr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%

Én sem megyek, de apám, anyám, nagyanyám, osztálytársaim, tanáraim folyton ezzel baszogatnak, rám vannak szállva.


Kicsit elegem van belőlük, de most már azért sem megyek el.

2010. ápr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Magánügy,senki semmi köze hozzá.
2010. ápr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%
Itt most mindenki azt mondja, hogy magánügy, de kíváncsi lennék, mit szólnátok, ha az ismerőseitek fele egyfolytában ezzel idegelne.
2010. ápr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

ha 10 ember szavazhat és ebből

4 szavaz az X pártra, 3 az Y pártra a többi meg nem szavaz, akkor X párt fog nyerni 57%-kal, függetlenül attól, hogy valójában csak 40% támogatta.


ha nem szavazol, akkor a szavazatod eloszlik azok között, akikre szavaztak és utána még azt sem mondhatod, hogy "én nem rájuk szavaztam" (aminek ugyan semmi értelme, de sokak lelkének jót tesz), mert dehogynem.

2010. ápr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Kit hagysz cserben? Ez attól függ, kire szavazol. Ha neked jó így, ha szerinted megfelelő emberek irányítják az országot és ezt tökéletesen teszik, akkor nem szavazz. Ha nem így gondolod, nézz utána kikre lehet szavazni. Ha egyik sem tetszik, ne szavazz.

Ez ilyen egyszerű. Ha piszkálnak érte, magyarázd el, te miért nem szavazol.

2010. ápr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
magadat
2010. ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%

És mi van akkor, ha nem szeretném támogatni a jelenleg hatalmon lévők demokráciáját?


Figyeljetek demokraták!


Ha a teveszar, a tehénszar és a lószar megevése, vagy éppen aközött kéne választanod, hogy nem kéred egyiket sem, akkor te mit választanál?


Sajnálom, de az álmaim nem férnek el a szavazócéduláikon! Ez van...

2010. ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a probléma, hogy a jelenlegi helyzetben, aki nem szavaz az is "szavaz". Így a teveszar,tehénszar,lószír elmélet most megdőlt sajnos.
2010. ápr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Aki nem szavaz az nem szavaz.
2010. ápr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!